Kdo je to?
Kdo je to Daniel Hůlka? Životopis Daniel Hůlka, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Daniel Hůlka?

Kdo je to Daniel Hůlka? Stručný životopis

Daniel Hůlka je zpěvák a herec. Je populární především v opeře a muzikálech. Sám také tvoří jak populární, tak klasické skladby. Je absolventem konzervatoře. Vystupoval v pražských i mimopražských divadlech, mj. Divadlo J.K. Tyla v Plzni, Stavovské divadlo, Hudební divadlo Karlín, Národní divadlo a jiné. Zpíval například v Donu Giovannim, Carmen, Figarově svatbě, Tajemství.
V muzikálech ztvárnil Daniel Hůlka titulní roli v Dráculovi či Monte Christovi. Zahrál si také ve filmových pohádkách.Kdo je to Daniel Hůlka? Životopis Daniel Hůlka, lidé, osobnosti z hudba

Zaujala vás biografie osobnosti Daniel Hůlka? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Daniel Hůlka

Národnost: česká
Datum narození: 1. června 1968
Místo narození: Praha

Víte, co je to Činžovní dům? Znáte pojem Pásový opar? Pamatujete si definici pojmu Synagoga? Víte, co je to Suflé?

Klíčová slova: definice, význam, význam pojmu, vysvětlení, původ slova, slovo, kdo to je, přesný význam, přesný výraz, význam slova, wiki, Daniel Hůlka, synonymum, kdo je Daniel Hůlka?, termín

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Daniel Hůlka

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Daniel Hůlka? Kdo to byl Daniel Hůlka? Kdy se narodil Daniel Hůlka? Kde se narodil Daniel Hůlka? Daniel Hůlka se nachází v sekci hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Daniel Hůlka dejme tomu např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Hůlka i v jiné kategorii než je hudba.