Kdo je to?
Kdo je to, byl Pesimista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pesimista? Lidé, psychologie

Kdo je to Pesimista?

Jaký je význam slova Pesimista? Co to znamená?

Pesimista je člověk, který je škarohlídský, všechno vidí černě, domnívá se, že všechno bude jenom horší a nic nevnímá pozitivně. Opakem pesimismu je optimismus, což je opačný náhled na život.Kdo je to, byl Pesimista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pesimista? Lidé, psychologie

Líbí se vám definice kdo je to Pesimista? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Temperament? Znáte pojem Prostata? Vzpomněli byste si na význam slova Rovnodennost? Pamatujete si definici pojmu Synchronizace?

Klíčová slova: slovo, kdo je Pesimista?, co je to Pesimista?, synonymum, přesný výraz, původ slova, kdo to je, význam pojmu, popis, význam, význam slova, psychologie, etymologie, termín, wiki

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Pesimista, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pesimista? Kdo to byl Pesimista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pesimista? Definice pojmu Pesimista je v kategorii psychologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než psychologie).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.