Kdo je to?
Kdo je to, byl Héraklés? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Héraklés? Lidé, mytologie

Kdo je to Héraklés?

Jaký je význam slova Héraklés? Co to znamená?

Héraklés (označovaný také jako Herkules) je jednou z nejznámějších postav antických bájí. Héraklés byl údajně polobůh, syn ženy Alkmény a boha Dia. Podle bájí byl odvážný, důvtipný a měl nadlidskou sílu. Mimoto také jako dítě získal nesmrtelnost, která byla jinak vyhrazena pouze bohům. Z mýtů je nejznámějších dvanáct úkolů, které musel Héraklés vykonat, např. vyčistit Augiášův chlév, zabít netvora Hydru atd.Kdo je to, byl Héraklés? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Héraklés? Lidé, mytologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Héraklés? s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Limita? Víte, co je to COC list? Vzpomněli byste si na význam slova Efedrin? Pamatujete si definici pojmu Pranýř?

Klíčová slova: přesný význam, slovo, popis, etymologie, pojem, vysvětlení, synonymum, wiki, popis, definice, kdo to je, mytologie, co je to Héraklés?, formulace, přesný výraz

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Héraklés

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Héraklés? Kdo to byl Héraklés? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Héraklés? Definice pojmu Héraklés je v kategorii mytologie. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Héraklés i v jiné kategorii než v mytologie.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.