Kdo je to?
Kdo je to, byl Héraklés? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Héraklés? Lidé, mytologie

Kdo je to Héraklés?

Jaký je význam slova Héraklés? Co to znamená?

Héraklés (označovaný také jako Herkules) je jednou z nejznámějších postav antických bájí. Héraklés byl údajně polobůh, syn ženy Alkmény a boha Dia. Podle bájí byl odvážný, důvtipný a měl nadlidskou sílu. Mimoto také jako dítě získal nesmrtelnost, která byla jinak vyhrazena pouze bohům. Z mýtů je nejznámějších dvanáct úkolů, které musel Héraklés vykonat, např. vyčistit Augiášův chlév, zabít netvora Hydru atd.Kdo je to, byl Héraklés? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Héraklés? Lidé, mytologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Héraklés? s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Paralaxa? Znáte pojem Nemoc? Vzpomněli byste si na význam slova Akcelerace? Pamatujete si definici pojmu Asertivita?

Klíčová slova: definice, heslo, pojem, význam pojmu, informace, kdo to je, formulace, přesný význam, synonymum, popis, původ slova, mytologie, význam, Héraklés, vysvětlení

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Héraklés? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Héraklés? Kdo to byl Héraklés? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Héraklés? Definice pojmu Héraklés je v sekci mytologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v mytologie.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.