Kdo je to?
Kdo je to, byl Psychoterapeut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychoterapeut? Lidé, psychologie

Kdo je to Psychoterapeut?

Co znamená a jaký je význam slova Psychoterapeut?

Psychoterapeut je odborník v péči o zdraví, který využívá současné vědecké poznatky v oblasti psychoterapie jako léčebnou metodu. Psychoterapeut se snaží docílit rozvoje, obnovy či zvýšení kvality života svých klientů záměrným využitím adekvátních psychoterapeutických metod.
Hovoří se svými klienty o jejich situaci, snaží se je pochopit a dopátrat se všech souvislostí tak, aby mohl poradit či pomoci. Výsledkem jeho činnosti by měly být uspokojeny klientovy potřeby jak osobní, tak pracovní, sociální i zdravotní.Kdo je to, byl Psychoterapeut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychoterapeut? Lidé, psychologie

Tento text (Psychoterapeut) můžete sdílet s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to HTTP? Znáte pojem Klišé? Vzpomněli byste si na význam slova Foton? Pamatujete si definici pojmu Linkedin?

Klíčová slova: psychologie, etymologie, wiki, význam slova, původ slova, vysvětlení, termín, synonymum, heslo, popis, slovo, co je to Psychoterapeut?, význam pojmu, Psychoterapeut, popis

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Psychoterapeut? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Psychoterapeut? Kdo to byl Psychoterapeut? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psychoterapeut? Definice pojmu Psychoterapeut je v sekci psychologie. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, výraz kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v psychologie.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.