Kdo je to?
Kdo je to, byl Psychoterapeut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychoterapeut? Lidé, psychologie

Kdo je to Psychoterapeut?

Co znamená a jaký je význam slova Psychoterapeut?

Psychoterapeut je odborník v péči o zdraví, který využívá současné vědecké poznatky v oblasti psychoterapie jako léčebnou metodu. Psychoterapeut se snaží docílit rozvoje, obnovy či zvýšení kvality života svých klientů záměrným využitím adekvátních psychoterapeutických metod.
Hovoří se svými klienty o jejich situaci, snaží se je pochopit a dopátrat se všech souvislostí tak, aby mohl poradit či pomoci. Výsledkem jeho činnosti by měly být uspokojeny klientovy potřeby jak osobní, tak pracovní, sociální i zdravotní.Kdo je to, byl Psychoterapeut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychoterapeut? Lidé, psychologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Psychoterapeut? s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Špalda? Víte, co je to Islamismus? Znáte pojem Melasa? Pamatujete si definici pojmu Kognitivní?

Klíčová slova: kdo to je, termín, význam, psychologie, heslo, Psychoterapeut, slovo, význam slova, vysvětlení, význam pojmu, informace, původ slova, synonymum, etymologie, přesný význam

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Psychoterapeut? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Psychoterapeut? Kdo to byl Psychoterapeut? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psychoterapeut? Definice pojmu Psychoterapeut je v sekci psychologie. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Psychoterapeut i v jiné kategorii než v psychologie.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.