Kdo je to?
Kdo je to, byl Psychoterapeut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychoterapeut? Lidé, psychologie

Kdo je to Psychoterapeut?

Co znamená a jaký je význam slova Psychoterapeut?

Psychoterapeut je odborník v péči o zdraví, který využívá současné vědecké poznatky v oblasti psychoterapie jako léčebnou metodu. Psychoterapeut se snaží docílit rozvoje, obnovy či zvýšení kvality života svých klientů záměrným využitím adekvátních psychoterapeutických metod.
Hovoří se svými klienty o jejich situaci, snaží se je pochopit a dopátrat se všech souvislostí tak, aby mohl poradit či pomoci. Výsledkem jeho činnosti by měly být uspokojeny klientovy potřeby jak osobní, tak pracovní, sociální i zdravotní.Kdo je to, byl Psychoterapeut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychoterapeut? Lidé, psychologie

Zaujalo vás slovo, termín Psychoterapeut? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to HTTP? Znáte pojem Klišé? Vzpomněli byste si na význam slova Foton? Pamatujete si definici pojmu Linkedin?

Klíčová slova: heslo, co je to Psychoterapeut?, popis, význam slova, vysvětlení, význam pojmu, wiki, termín, etymologie, slovo, popis, kdo je Psychoterapeut?, přesný výraz, Psychoterapeut, definice

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Psychoterapeut

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Psychoterapeut? Kdo to byl Psychoterapeut? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psychoterapeut? Definice pojmu Psychoterapeut patří do sekce psychologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než psychologie).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.