Kdo je to?
Kdo je to, byl Psychoterapeut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychoterapeut? Lidé, psychologie

Kdo je to Psychoterapeut?

Co znamená a jaký je význam slova Psychoterapeut?

Psychoterapeut je odborník v péči o zdraví, který využívá současné vědecké poznatky v oblasti psychoterapie jako léčebnou metodu. Psychoterapeut se snaží docílit rozvoje, obnovy či zvýšení kvality života svých klientů záměrným využitím adekvátních psychoterapeutických metod.
Hovoří se svými klienty o jejich situaci, snaží se je pochopit a dopátrat se všech souvislostí tak, aby mohl poradit či pomoci. Výsledkem jeho činnosti by měly být uspokojeny klientovy potřeby jak osobní, tak pracovní, sociální i zdravotní.Kdo je to, byl Psychoterapeut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychoterapeut? Lidé, psychologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Psychoterapeut sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Špalda? Pamatujete si definici pojmu Rump steak? Znáte pojem Melasa? Vzpomněli byste si na význam slova Logistika?

Klíčová slova: wiki, vysvětlení, synonymum, význam, definice, přesný význam, formulace, Psychoterapeut, informace, přesný výraz, význam pojmu, etymologie, kdo je Psychoterapeut?, co znamená, význam slova

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Psychoterapeut, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Psychoterapeut? Kdo to byl Psychoterapeut? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psychoterapeut? Definice pojmu Psychoterapeut se nachází v sekci psychologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Psychoterapeut i v jiných kategoriích (než psychologie).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.