Kdo je to?
Kdo je to, byl Manipulátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manipulátor? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Manipulátor?

Co znamená a jaký je význam slova Manipulátor?

Manipulátor je pojmenování člověka, který s jinými jedinci manipuluje, tedy se snaží působit na myšlení a chování jiných osob. Nejprve se snaží o vzbuzení sympatií, k čemuž využívá znalostí o manipulovaném jedinci a jeho slabých stránkách. Důležité je také manipulátorova výrazná osobnost.
Pomocí různých prostředků se manipulátor snaží prosadit určitou myšlenku, způsob jednání nebo názor a přesvědčit ostatní o tom, že právě jím prosazovaná věc je správná. Snaží se přesvědčit i ty jedince, o kterých ví, že by bez přesvědčení jeho postoj nepřijali. Osoba, na kterou se manipulátorův zájem soustředí, si není ovlivňování vědoma nebo se nechce či nemůže bránit.Kdo je to, byl Manipulátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manipulátor? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Manipulátor s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Reiki? Znáte pojem Astma? Vzpomněli byste si na význam slova Šrotovné? Pamatujete si definici pojmu Kvitance?

Klíčová slova: Manipulátor, slovo, co je to Manipulátor?, kdo je Manipulátor?, vysvětlení, formulace, heslo, kdo to je, etymologie, pojem, definice, přesný význam, informace, význam slova, termín

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Manipulátor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Manipulátor? Kdo to byl Manipulátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Manipulátor? Definice pojmu Manipulátor se nachází v kategorii vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vlastnosti.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?