Kdo je to?
Kdo je to, byl Celebrita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Celebrita? Lidé, různé

Kdo je to Celebrita?

Co znamená a jaký je význam slova Celebrita?

Slovem celebrita označujeme slavnou osobnost, která je všeobecně známá široké veřejnosti pro své úspěchy i pro své neúspěchy, skandály a životní styl. Celebritami jsou nejčastěji umělci - herečky, zpěváci, modelky, rozhlasoví a televizní moderátoři, politici, sportovci atd. Slovo celebrita pochází z latinského slova celebrate (oslavovat).Kdo je to, byl Celebrita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Celebrita? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Celebrita s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to IQ? Znáte pojem Velký pátek? Vzpomněli byste si na význam slova Tatarák? Pamatujete si definici pojmu Determinant?

Klíčová slova: synonymum, termín, heslo, popis, co znamená, vysvětlení, pojem, popis, kdo je Celebrita?, význam, definice, co je to Celebrita?, přesný výraz, informace, formulace

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Celebrita? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Celebrita? Kdo to byl Celebrita? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Celebrita? Definice pojmu Celebrita se nachází v kategorii různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, text, definici, dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než různé).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?