Kdo je to?
Kdo je to, byl Asistent pedagoga? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asistent pedagoga? Lidé, Školství

Kdo je to Asistent pedagoga?

Co znamená a jaký je význam slova Asistent pedagoga?

Asistent pedagoga je pomáhající profese. Asistent je přidělen k žákovi s určitým znevýhodněním (nejčastěji zdravotním, např. autismus, Downům syndrom, mentální retardace) a pomáhá mu zvládat učení ve škole, nebo může být přidělen do jednotlivé třídy. V takovém případě je asistent k dispozici všem žákům, kteří jeho pomoc potřebují. Role asistentů je nenahraditelná při začleňování handicapovaných žáků do běžných tříd (tzv. inkluze, integrace), kdy asistenti pomáhají žákům překonat veškeré překážky. Pro výkon profese asistenta není podmínkou vysokoškolské vzdělání, je však nutno mít osvědčení o abslvování příslušného kurzu pro asistenty pedagoga. Jejich plat se zpravidla pohybuje přibližně na úrovni minimální mzdy.Kdo je to, byl Asistent pedagoga? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asistent pedagoga? Lidé, Školství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Asistent pedagoga s přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Celibát? Znáte pojem Karnitin? Vzpomněli byste si na význam slova Divadlo? Pamatujete si definici pojmu Vlastenectví?

Klíčová slova: co je to Asistent pedagoga?, popis, popis, kdo to je, kdo je Asistent pedagoga?, heslo, termín, Školství, Asistent pedagoga, původ slova, etymologie, pojem, wiki, formulace, vysvětlení

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Asistent pedagoga, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Asistent pedagoga? Kdo to byl Asistent pedagoga? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asistent pedagoga? Definice pojmu Asistent pedagoga se nachází v sekci Školství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Asistent pedagoga v jiné sekci než Školství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?