Kdo je to?
Kdo je to, byl Medik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Medik? Lidé, lékařství

Kdo je to Medik?

Co znamená a jaký je význam slova Medik?

Medik je pojmenování osoby, která se účastní lékařské pomoci především v tísňových situacích. Může se jednat o záchranáře, zdravotní sestry, vojáky – záchranáře nebo lékařské techniky.
S výrazem medik se lze setkat také ve studentském a lékařském slangu, kde se tímto termínem označuje student lékařské fakulty nebo začínající vystudovaný lékař.Kdo je to, byl Medik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Medik? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Medik? s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Agregace? Znáte pojem Hypotonický nápoj? Vzpomněli byste si na význam slova VPN? Pamatujete si definici pojmu Bigamie?

Klíčová slova: původ slova, přesný výraz, wiki, etymologie, kdo je Medik?, co je to Medik?, heslo, přesný význam, význam pojmu, kdo to je, význam slova, termín, lékařství, vysvětlení, definice

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Medik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Medik? Kdo to byl Medik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Medik? Definice pojmu Medik je v sekci lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Medik i v jiné kategorii než v lékařství.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.