Kdo je to?
Kdo je to, byl Medik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Medik? Lidé, lékařství

Kdo je to Medik?

Co znamená a jaký je význam slova Medik?

Medik je pojmenování osoby, která se účastní lékařské pomoci především v tísňových situacích. Může se jednat o záchranáře, zdravotní sestry, vojáky – záchranáře nebo lékařské techniky.
S výrazem medik se lze setkat také ve studentském a lékařském slangu, kde se tímto termínem označuje student lékařské fakulty nebo začínající vystudovaný lékař.Kdo je to, byl Medik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Medik? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Medik sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Hemoglobin? Pamatujete si definici pojmu Adekvátní? Pamatujete si definici pojmu ČVOP? Vzpomněli byste si na význam slova Porodní plán?

Klíčová slova: heslo, informace, kdo to je, slovo, vysvětlení, formulace, popis, co je to Medik?, význam slova, popis, přesný výraz, přesný význam, wiki, lékařství, kdo je Medik?

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Medik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Medik? Kdo to byl Medik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Medik? Definice pojmu Medik se nachází v kategorii lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Medik i v jiné sekci než v lékařství.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.