Kdo je to?
Kdo je to, byl Medik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Medik? Lidé, lékařství

Kdo je to Medik?

Co znamená a jaký je význam slova Medik?

Medik je pojmenování osoby, která se účastní lékařské pomoci především v tísňových situacích. Může se jednat o záchranáře, zdravotní sestry, vojáky – záchranáře nebo lékařské techniky.
S výrazem medik se lze setkat také ve studentském a lékařském slangu, kde se tímto termínem označuje student lékařské fakulty nebo začínající vystudovaný lékař.Kdo je to, byl Medik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Medik? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Medik? s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Hemoglobin? Víte, co je to Pískový cukr? Pamatujete si definici pojmu ČVOP? Pamatujete si definici pojmu No frost?

Klíčová slova: kdo to je, lékařství, synonymum, původ slova, popis, informace, wiki, Medik, heslo, definice, termín, kdo je Medik?, formulace, slovo, význam slova

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Medik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Medik? Kdo to byl Medik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Medik? Definice pojmu Medik je v kategorii lékařství. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít pojem, definici, text, výraz třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než lékařství).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.