Kdo je to?
Kdo je to, byl Medik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Medik? Lidé, lékařství

Kdo je to Medik?

Co znamená a jaký je význam slova Medik?

Medik je pojmenování osoby, která se účastní lékařské pomoci především v tísňových situacích. Může se jednat o záchranáře, zdravotní sestry, vojáky – záchranáře nebo lékařské techniky.
S výrazem medik se lze setkat také ve studentském a lékařském slangu, kde se tímto termínem označuje student lékařské fakulty nebo začínající vystudovaný lékař.Kdo je to, byl Medik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Medik? Lidé, lékařství

Zaujalo vás slovo, termín Medik? Potom se podělte s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Agregace? Znáte pojem Hypotonický nápoj? Vzpomněli byste si na význam slova VPN? Pamatujete si definici pojmu Bigamie?

Klíčová slova: informace, vysvětlení, přesný význam, wiki, význam slova, původ slova, heslo, co znamená, termín, Medik, synonymum, definice, kdo je Medik?, co je to Medik?, popis

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Medik, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Medik? Kdo to byl Medik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Medik? Definice pojmu Medik se nachází v sekci lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Medik v jiné sekci než lékařství.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.