Kdo je to?
Kdo je to, byl Kuplíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kuplíř? Lidé, zločin

Kdo je to Kuplíř?

Co znamená a jaký je význam slova Kuplíř?

Kuplíř je člověk, který se dopouští trestného činu kuplířství, pasák, který nutí prostitutku (nezřídka násilím či pohrůžkami), aby mu dávala část svých zisků "za ochranu", nebo ten, kdo nutí jinou osobu k prostituci (např. případy, kdy k prostituci nutili rodiče vlastní dceru). Kuplířství je posuzováno jako poměrně společensky nebezpečné, a to nejen z důvodu ochrany mravnosti, ale také proto, že svou podstatou omezuje svobodné rozhodování a osobní svobodu oběti.Kdo je to, byl Kuplíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kuplíř? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kuplíř? se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Hypertenze? Znáte pojem Jmelí? Vzpomněli byste si na význam slova Embargo? Pamatujete si definici pojmu Komunikace?

Klíčová slova: pojem, kdo to je, význam slova, popis, přesný význam, co znamená, kdo je Kuplíř?, Kuplíř, informace, co je to Kuplíř?, etymologie, slovo, původ slova, synonymum, význam

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Kuplíř, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kuplíř? Kdo to byl Kuplíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kuplíř? Definice pojmu Kuplíř je v kategorii zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Kuplíř i v jiné kategorii než je sekce zločin.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.