Kdo je to?
Kdo je to, byl Anarchista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anarchista? Lidé, politika

Kdo je to Anarchista?

Jaký je význam slova Anarchista? Co to znamená?

Anarchista je zastánce politického myšlenkového směru, jehož cílem je vytvoření takové společnosti, ve které by nevládla žádná forma nadřazenosti jednoho člověka jinému z jakýchkoli důvodů, ať se již jedná o ekonomickou, politickou, genderovou či jinou hierarchii.
Anarchista se řídí ideologií složenou z různých socialistických a liberálních názorů, kterou obohacuje důsledným odporem vůči autoritám. Neuznává formu státního zřízení, moc a zákony pokládá za překážku na cestě ke svobodě. Kořeny anarchismu lze nalézt v antickém Řecku, v buddhismu a dalších myšlenkových hnutích.Kdo je to, byl Anarchista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anarchista? Lidé, politika

Budeme rádi, pokud budete definici slova Anarchista sdílet s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Reiki? Pamatujete si definici pojmu Tvořivost? Vzpomněli byste si na význam slova Poezie? Vzpomněli byste si na význam slova Windows defender?

Klíčová slova: původ slova, pojem, heslo, wiki, vysvětlení, přesný význam, slovo, popis, Anarchista, etymologie, přesný výraz, význam slova, informace, formulace, co znamená

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Anarchista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Anarchista? Kdo to byl Anarchista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Anarchista? Definice pojmu Anarchista patří do sekce politika. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Anarchista i v jiných kategoriích (než politika).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.