Kdo je to?
Kdo je to Petra Kvitová? Životopis Petra Kvitová, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Petra Kvitová?

Kdo je to Petra Kvitová? Stručný životopis

Petra Kvitová je profesionální tenistka, vítězící v okruzích WTA i ITF – celkem ve 31 turnajích. Má i dva tituly v grandslamu – v roce 2011 a 2014 Wimbledon, je vítězkou Turnaje mistryň a hráčkou roku. Na olympijských hrách v Riu získala bronzovou medaili. V roce 2011 se umístila v žebříčku WTA na druhém místě.
Petra Kvitová byla vyhlášena i Sportovkyní roku ČR.Kdo je to Petra Kvitová? Životopis Petra Kvitová, lidé, osobnosti z sport

Sdílejte tuto stránku s osobností Petra Kvitová se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Petra Kvitová

Národnost: česká
Datum narození: 8. března 1990
Místo narození: Bílovec

Víte, co je to Emotikon? Znáte pojem Duše? Vzpomněli byste si na význam slova Účtenková loterie? Pamatujete si definici pojmu Ztracené bednění?

Klíčová slova: etymologie, vysvětlení, popis, formulace, sport, slovo, wiki, význam slova, heslo, Petra Kvitová, pojem, kdo to je, co znamená, informace, význam

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Petra Kvitová? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Petra Kvitová? Kdo to byl Petra Kvitová? Kdy se narodil Petra Kvitová? Kde se narodil Petra Kvitová? Petra Kvitová je v sekci sport. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Petra Kvitová dejme tomu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petra Kvitová i v jiné kategorii než je sport.