Kdo je to?
Kdo je to Petra Kvitová? Životopis Petra Kvitová, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Petra Kvitová?

Kdo je to Petra Kvitová? Stručný životopis

Petra Kvitová je profesionální tenistka, vítězící v okruzích WTA i ITF – celkem ve 31 turnajích. Má i dva tituly v grandslamu – v roce 2011 a 2014 Wimbledon, je vítězkou Turnaje mistryň a hráčkou roku. Na olympijských hrách v Riu získala bronzovou medaili. V roce 2011 se umístila v žebříčku WTA na druhém místě.
Petra Kvitová byla vyhlášena i Sportovkyní roku ČR.

Sdílejte tuto stránku s osobností Petra Kvitová se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru

Hlavní data o osobě Petra Kvitová

Národnost: česká
Datum narození: 8. března 1990
Místo narození: Bílovec

Pamatujete si definici pojmu Dodací list? Vzpomněli byste si na význam slova Trojčlenka? Vzpomněli byste si na význam slova Adrenalin? Znáte pojem Aorta?

Klíčová slova: význam slova, etymologie, význam, slovo, co znamená, wiki, sport, kdo je Petra Kvitová?, popis, kdo to je, formulace, heslo, přesný výraz, pojem, přesný význam

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Petra Kvitová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Petra Kvitová? Kdo to byl Petra Kvitová? Kdy se narodil Petra Kvitová? Kde se narodil Petra Kvitová? Petra Kvitová je v kategorii sport. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Petra Kvitová řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petra Kvitová i v jiné kategorii než je sport.