Kdo je to?
Kdo je to, byl Wrestler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wrestler? Lidé, sport

Kdo je to Wrestler?

Co znamená a jaký je význam slova Wrestler?

1. Wrestler je člověk věnující se profesionálnímu wrestlingu, což je nesoutěžní sport oblíbený především v USA. Jeho podstatou je sehraný zápas, souboj. Zranění nebo dokonce smrt však nejsou ve wrestlingu vyloučeny, přestože se jedná o inscenované souboje. Wrestlingu se věnují i ženy. Existuje několik typů wrestlingu.
2. Americký film z roku 2008 s Mickey Rourkem v hlavní roli.Kdo je to, byl Wrestler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wrestler? Lidé, sport

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Wrestler? se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Hvězda? Znáte pojem GPRS? Vzpomněli byste si na význam slova Undeground? Pamatujete si definici pojmu Chirurgická ocel?

Klíčová slova: kdo je Wrestler?, termín, definice, slovo, synonymum, heslo, význam, wiki, význam slova, popis, co znamená, popis, Wrestler, vysvětlení, původ slova

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Wrestler, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Wrestler? Kdo to byl Wrestler? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Wrestler? Definice pojmu Wrestler je v kategorii sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Wrestler hledat i v jiných kategoriích (než sport).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.