Kdo je to?
Kdo je to Petr Vichnar? Životopis Petr Vichnar, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Petr Vichnar?

Kdo je to Petr Vichnar? Stručný životopis

Petr Vichnar je populární televizní komentátor a sportovní redaktor. Vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu UK a nastoupil do redakce sportu v České televizi. Je členem vedení redakce, nějakou dobu působil jako šéf úseku sportovních komentátorů.
Petr Vichnar se zaměřuje především na komentování hokeje, lyžování, házené, krasobruslení a vodního slalomu. Několikrát komentoval také zimní i letní olympijské hry. Spolupracoval také na uvádění mezinárodního pořadu Hry bez hranic.Kdo je to Petr Vichnar? Životopis Petr Vichnar, lidé, osobnosti z novináři

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Petr Vichnar s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Petr Vichnar

Národnost: česká
Datum narození: 31. října 1953
Místo narození: Praha

Znáte pojem Trestný čin? Znáte pojem Ledovec? Víte, co je to Erysipel? Víte, co je to Imatrikulace?

Klíčová slova: přesný výraz, heslo, význam slova, termín, kdo je Petr Vichnar?, informace, popis, wiki, definice, význam, původ slova, etymologie, přesný význam, co je to Petr Vichnar?, kdo to je

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Petr Vichnar? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Petr Vichnar? Kdo to byl Petr Vichnar? Kdy se narodil Petr Vichnar? Kde se narodil Petr Vichnar? Petr Vichnar se nachází v kategorii novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Petr Vichnar dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Vichnar i v jiné kategorii než je novináři.