Kdo je to?
Kdo je to, byl Numismatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Numismatik? Lidé, záliby

Kdo je to Numismatik?

Jaký je význam slova Numismatik? Co to znamená?

Numismatik je vědec, odborník, který se zabývá historií platidel. Nemusí se jednat jenom o mince, ale numizmatika zkoumá také bankovky, cenné papíry a jiné typy platidel.Kdo je to, byl Numismatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Numismatik? Lidé, záliby

Budeme rádi, pokud budete definici slova Numismatik sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Daňový doklad? Znáte pojem Čubrica? Vzpomněli byste si na význam slova Kustovnice? Pamatujete si definici pojmu Hysterektomie?

Klíčová slova: záliby, popis, Numismatik, vysvětlení, pojem, informace, popis, význam pojmu, slovo, etymologie, wiki, přesný výraz, kdo to je, význam, co znamená

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Numismatik, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Numismatik? Kdo to byl Numismatik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Numismatik? Definice pojmu Numismatik se nachází v sekci záliby. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít výraz, text, termín, pojem např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Numismatik v jiné sekci než záliby.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.