Kdo je to?
Kdo je to, byl Numismatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Numismatik? Lidé, záliby

Kdo je to Numismatik?

Jaký je význam slova Numismatik? Co to znamená?

Numismatik je vědec, odborník, který se zabývá historií platidel. Nemusí se jednat jenom o mince, ale numizmatika zkoumá také bankovky, cenné papíry a jiné typy platidel.Kdo je to, byl Numismatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Numismatik? Lidé, záliby

Líbí se vám definice kdo je to Numismatik? Pak se podělte s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Daňový doklad? Znáte pojem Čubrica? Vzpomněli byste si na význam slova Kustovnice? Pamatujete si definici pojmu Hysterektomie?

Klíčová slova: přesný výraz, informace, vysvětlení, co je to Numismatik?, popis, wiki, formulace, pojem, význam pojmu, heslo, slovo, přesný význam, záliby, význam, etymologie

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Numismatik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Numismatik? Kdo to byl Numismatik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Numismatik? Definice pojmu Numismatik je v kategorii záliby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Numismatik hledat i v jiných kategoriích (než záliby).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.