Kdo je to?
Kdo je to, byl Numismatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Numismatik? Lidé, záliby

Kdo je to Numismatik?

Jaký je význam slova Numismatik? Co to znamená?

Numismatik je vědec, odborník, který se zabývá historií platidel. Nemusí se jednat jenom o mince, ale numizmatika zkoumá také bankovky, cenné papíry a jiné typy platidel.Kdo je to, byl Numismatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Numismatik? Lidé, záliby

Tento text (Numismatik) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Daňový doklad? Znáte pojem Čubrica? Vzpomněli byste si na význam slova Kustovnice? Pamatujete si definici pojmu Hysterektomie?

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, co znamená, přesný význam, přesný výraz, slovo, termín, kdo je Numismatik?, synonymum, definice, formulace, význam, heslo, Numismatik, informace

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Numismatik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Numismatik? Kdo to byl Numismatik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Numismatik? Definice pojmu Numismatik je v sekci záliby. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v záliby.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.