Kdo je to?
Kdo je to, byl Numismatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Numismatik? Lidé, záliby

Kdo je to Numismatik?

Jaký je význam slova Numismatik? Co to znamená?

Numismatik je vědec, odborník, který se zabývá historií platidel. Nemusí se jednat jenom o mince, ale numizmatika zkoumá také bankovky, cenné papíry a jiné typy platidel.Kdo je to, byl Numismatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Numismatik? Lidé, záliby

Budeme rádi, pokud budete definici slova Numismatik sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Řípa? Pamatujete si definici pojmu Prognóza? Vzpomněli byste si na význam slova Chlorofyl? Vzpomněli byste si na význam slova Nebezpečný odpad?

Klíčová slova: kdo je Numismatik?, význam pojmu, synonymum, pojem, záliby, etymologie, popis, význam slova, definice, Numismatik, formulace, popis, slovo, kdo to je, co je to Numismatik?

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Numismatik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Numismatik? Kdo to byl Numismatik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Numismatik? Definice pojmu Numismatik se nachází v sekci záliby. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Numismatik v jiné sekci než záliby.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.