Kdo je to?
Kdo je to George Lucas? Životopis George Lucas, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to George Lucas?

Kdo je to George Lucas? Stručný životopis

George Lucas je jedním z předních představitelů amerického filmového průmyslu. Patří k nejúspěšnějším a nejbohatším filmovým režisérům, scénáristům a producentům. K jeho nejproslulejší tvorbě patří sága Hvězdné války a filmy s Indianou Jonesem.
Své první filmy točil s režisérem Francisem Fordem Coppolou. Jeho filmy pravidelně získávají nejvyšší ocenění a mají rekordní tržby - E.T. Mimozemšťan, Čelisti, Jurský park, Schindlerův seznam a další.Kdo je to George Lucas? Životopis George Lucas, lidé, osobnosti z umělci

Sdílejte tuto stránku s osobností George Lucas s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě George Lucas

Národnost: USA
Datum narození: 14. května 1944
Místo narození: Modesto

Znáte pojem HTTPs? Vzpomněli byste si na význam slova MWh? Víte, co je to Svobodárna? Znáte pojem Přírodní památka?

Klíčová slova: termín, wiki, popis, přesný význam, umělci, kdo to je, vysvětlení, slovo, heslo, pojem, etymologie, popis, co je to George Lucas?, George Lucas, význam pojmu

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je George Lucas? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to George Lucas? Kdo to byl George Lucas? Kdy se narodil George Lucas? Kde se narodil George Lucas? George Lucas je v sekci umělci. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka George Lucas třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost George Lucas i v jiné kategorii než je umělci.