Kdo je to?
Kdo je to George Lucas? Životopis George Lucas, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to George Lucas?

Kdo je to George Lucas? Stručný životopis

George Lucas je jedním z předních představitelů amerického filmového průmyslu. Patří k nejúspěšnějším a nejbohatším filmovým režisérům, scénáristům a producentům. K jeho nejproslulejší tvorbě patří sága Hvězdné války a filmy s Indianou Jonesem.
Své první filmy točil s režisérem Francisem Fordem Coppolou. Jeho filmy pravidelně získávají nejvyšší ocenění a mají rekordní tržby - E.T. Mimozemšťan, Čelisti, Jurský park, Schindlerův seznam a další.Kdo je to George Lucas? Životopis George Lucas, lidé, osobnosti z umělci

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text George Lucas se známými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě George Lucas

Národnost: USA
Datum narození: 14. května 1944
Místo narození: Modesto

Víte, co je to Hydrosféra? Znáte pojem Oddenek? Vzpomněli byste si na význam slova Zelená karta? Pamatujete si definici pojmu Kuří oko?

Klíčová slova: původ slova, termín, přesný význam, co je to George Lucas?, význam slova, wiki, slovo, synonymum, kdo to je, význam pojmu, přesný výraz, George Lucas, etymologie, vysvětlení, význam

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby George Lucas

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to George Lucas? Kdo to byl George Lucas? Kdy se narodil George Lucas? Kde se narodil George Lucas? George Lucas se nachází v sekci umělci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka George Lucas např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost George Lucas i v jiné kategorii než je umělci.