Kdo je to?
Kdo je to George Lucas? Životopis George Lucas, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to George Lucas?

Kdo je to George Lucas? Stručný životopis

George Lucas je jedním z předních představitelů amerického filmového průmyslu. Patří k nejúspěšnějším a nejbohatším filmovým režisérům, scénáristům a producentům. K jeho nejproslulejší tvorbě patří sága Hvězdné války a filmy s Indianou Jonesem.
Své první filmy točil s režisérem Francisem Fordem Coppolou. Jeho filmy pravidelně získávají nejvyšší ocenění a mají rekordní tržby - E.T. Mimozemšťan, Čelisti, Jurský park, Schindlerův seznam a další.Kdo je to George Lucas? Životopis George Lucas, lidé, osobnosti z umělci

Líbí se stručný životopis s osobou George Lucas? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě George Lucas

Národnost: USA
Datum narození: 14. května 1944
Místo narození: Modesto

Víte, co je to Hydrosféra? Znáte pojem Oddenek? Vzpomněli byste si na význam slova Zelená karta? Pamatujete si definici pojmu Kuří oko?

Klíčová slova: informace, původ slova, význam pojmu, přesný význam, synonymum, wiki, pojem, heslo, termín, přesný výraz, význam slova, význam, George Lucas, definice, co je to George Lucas?

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je George Lucas? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to George Lucas? Kdo to byl George Lucas? Kdy se narodil George Lucas? Kde se narodil George Lucas? George Lucas je v sekci umělci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka George Lucas třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost George Lucas i v jiné kategorii než je umělci.