Kdo je to?
Kdo je to George Lucas? Životopis George Lucas, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to George Lucas?

Kdo je to George Lucas? Stručný životopis

George Lucas je jedním z předních představitelů amerického filmového průmyslu. Patří k nejúspěšnějším a nejbohatším filmovým režisérům, scénáristům a producentům. K jeho nejproslulejší tvorbě patří sága Hvězdné války a filmy s Indianou Jonesem.
Své první filmy točil s režisérem Francisem Fordem Coppolou. Jeho filmy pravidelně získávají nejvyšší ocenění a mají rekordní tržby - E.T. Mimozemšťan, Čelisti, Jurský park, Schindlerův seznam a další.Kdo je to George Lucas? Životopis George Lucas, lidé, osobnosti z umělci

Sdílejte tuto stránku s osobností George Lucas s blízkými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě George Lucas

Národnost: USA
Datum narození: 14. května 1944
Místo narození: Modesto

Víte, co je to Hydrosféra? Znáte pojem Oddenek? Vzpomněli byste si na význam slova Zelená karta? Pamatujete si definici pojmu Kuří oko?

Klíčová slova: původ slova, heslo, formulace, synonymum, význam slova, co znamená, co je to George Lucas?, popis, termín, význam, pojem, přesný význam, informace, popis, kdo to je

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to George Lucas?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to George Lucas? Kdo to byl George Lucas? Kdy se narodil George Lucas? Kde se narodil George Lucas? George Lucas je v kategorii umělci. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka George Lucas například v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost George Lucas i v jiné kategorii než je umělci.