Kdo je to?
Kdo je to George Lucas? Životopis George Lucas, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to George Lucas?

Kdo je to George Lucas? Stručný životopis

George Lucas je jedním z předních představitelů amerického filmového průmyslu. Patří k nejúspěšnějším a nejbohatším filmovým režisérům, scénáristům a producentům. K jeho nejproslulejší tvorbě patří sága Hvězdné války a filmy s Indianou Jonesem.
Své první filmy točil s režisérem Francisem Fordem Coppolou. Jeho filmy pravidelně získávají nejvyšší ocenění a mají rekordní tržby - E.T. Mimozemšťan, Čelisti, Jurský park, Schindlerův seznam a další.Kdo je to George Lucas? Životopis George Lucas, lidé, osobnosti z umělci

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou George Lucas sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě George Lucas

Národnost: USA
Datum narození: 14. května 1944
Místo narození: Modesto

Znáte pojem HTTPs? Pamatujete si definici pojmu Polyneuropatie? Víte, co je to Svobodárna? Vzpomněli byste si na význam slova Quad core?

Klíčová slova: význam, co je to George Lucas?, George Lucas, přesný význam, význam pojmu, umělci, termín, popis, slovo, kdo je George Lucas?, význam slova, co znamená, přesný výraz, synonymum, heslo

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to George Lucas?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to George Lucas? Kdo to byl George Lucas? Kdy se narodil George Lucas? Kde se narodil George Lucas? George Lucas patří do sekce umělci. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka George Lucas řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost George Lucas i v jiné kategorii než je umělci.