Kdo je to?
Kdo je to Jiří Baťa? Životopis Jiří Baťa, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jiří Baťa?

Kdo je to Jiří Baťa? Stručný životopis

Jiří Baťa je novinář a komentátor. Své články a úvahy zveřejňuje jak v tištěných, tak elektronických médiích. Po získání středního odborného vzdělání pracoval na šachtě, vykonával vedoucí funkce a působil i v diplomatických službách MZV. Později začal soukromě podnikat.
Do Sametové revoluce byl Jiří Baťa členem KSČ, v politice se sice angažuje, ale pouze jako neregistrovaný a bezpartijní. Zajímá se o problematiku práce, prospěšnou činnost a často kritizuje práci úředníků veřejné správy.Kdo je to Jiří Baťa? Životopis Jiří Baťa, lidé, osobnosti z novináři

Popis osobnosti Jiří Baťa můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Jiří Baťa

Národnost: česká
Datum narození: 1938

Znáte pojem Happy slapping? Pamatujete si definici pojmu Alabastr? Víte, co je to Nespolehlivý plátce? Vzpomněli byste si na význam slova Histologie?

Klíčová slova: synonymum, přesný výraz, informace, význam pojmu, pojem, popis, význam, co znamená, popis, kdo to je, původ slova, definice, přesný význam, novináři, co je to Jiří Baťa?

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Jiří Baťa?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Baťa? Kdo to byl Jiří Baťa? Kdy se narodil Jiří Baťa? Jiří Baťa patří do sekce novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jiří Baťa například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Baťa i v jiné kategorii než je novináři.