Kdo je to?
Kdo je to, byl Mormon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mormon? Lidé, křesťanství

Kdo je to Mormon?

Co znamená a jaký je význam slova Mormon?

Mormon je příslušník mormonské církve, jinak zvané Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů. Tato církev je v současnosti činná zejména na území USA, především v Salt Lake City. Na její příslušníky ale běžně můžeme narazit i v ČR, kde se věnují misionářské činnosti. Na oděvu (velmi formálním) nosí typické jmenovky. Tato církev byla založena v roce 1830 Josephem Smithem a uctívá Mormonovu knihu jako posvátný spis. Patří mezi křesťanské církve, někdy bývá vnímána a označována jako sekta. Pro její příslušníky existují poměrně přísná pravidla.Kdo je to, byl Mormon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mormon? Lidé, křesťanství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Mormon sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Finanční gramotnost? Znáte pojem Intuice? Vzpomněli byste si na význam slova Armatura? Pamatujete si definici pojmu Eufemismus?

Klíčová slova: kdo to je, co znamená, slovo, informace, formulace, původ slova, popis, wiki, význam slova, kdo je Mormon?, křesťanství, Mormon, popis, synonymum, co je to Mormon?

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Mormon? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mormon? Kdo to byl Mormon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mormon? Definice pojmu Mormon se nachází v kategorii křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Mormon i jinde než v sekci než v křesťanství.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.