Kdo je to?
Kdo je to, byl Mormon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mormon? Lidé, křesťanství

Kdo je to Mormon?

Co znamená a jaký je význam slova Mormon?

Mormon je příslušník mormonské církve, jinak zvané Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů. Tato církev je v současnosti činná zejména na území USA, především v Salt Lake City. Na její příslušníky ale běžně můžeme narazit i v ČR, kde se věnují misionářské činnosti. Na oděvu (velmi formálním) nosí typické jmenovky. Tato církev byla založena v roce 1830 Josephem Smithem a uctívá Mormonovu knihu jako posvátný spis. Patří mezi křesťanské církve, někdy bývá vnímána a označována jako sekta. Pro její příslušníky existují poměrně přísná pravidla.Kdo je to, byl Mormon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mormon? Lidé, křesťanství

Zaujalo vás slovo, termín Mormon? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Finanční gramotnost? Znáte pojem Intuice? Vzpomněli byste si na význam slova Armatura? Pamatujete si definici pojmu Eufemismus?

Klíčová slova: termín, etymologie, význam, význam slova, formulace, křesťanství, wiki, původ slova, přesný výraz, kdo to je, Mormon, heslo, přesný význam, definice, vysvětlení

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Mormon, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Mormon? Kdo to byl Mormon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mormon? Definice pojmu Mormon se nachází v sekci křesťanství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než křesťanství.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.