Kdo je to?
Kdo je to Martin Přikryl? Životopis Martin Přikryl, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Martin Přikryl?

Kdo je to Martin Přikryl? Stručný životopis

Martin Přikryl se proslavil jako člen hudební skupiny The Prostitutes a pracovník a posléze ředitel vlastní reklamní agentury. Jeho jméno je spojeno s reklamními kampaněmi na pivo Staropramen nebo s reklamou na operátora Vodafone, v níž vystupoval Petr Čtvrtníček. Měl také "na svědomí" reklamy na neexistující supermarket Český sen, který lákal na potraviny za nereálně nízké ceny a pak se ukázalo, že se jedná o součást natáčení stejnojmenného dokumentu Filipa Klusáka a Ivana Remundy. Přikryl byl také autorem facebookové výzvy k červeným kartám pro prezidenta Miloše Zemana.Kdo je to Martin Přikryl? Životopis Martin Přikryl, lidé, osobnosti z umělci

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Martin Přikryl sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Martin Přikryl

Národnost: česká
Datum narození: 2. července 1974
Místo narození: Praha

Znáte pojem Aterom? Pamatujete si definici pojmu CSc? Víte, co je to Láska? Vzpomněli byste si na význam slova Trvalé bydliště?

Klíčová slova: termín, význam pojmu, umělci, slovo, Martin Přikryl, význam, původ slova, přesný význam, pojem, popis, etymologie, kdo to je, formulace, kdo je Martin Přikryl?, vysvětlení

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Martin Přikryl?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Martin Přikryl? Kdo to byl Martin Přikryl? Kdy se narodil Martin Přikryl? Kde se narodil Martin Přikryl? Martin Přikryl patří do sekce umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Martin Přikryl řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Přikryl i v jiné kategorii než je umělci.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.