Kdo je to?
Kdo byl Snowden? Životopis Snowden, slavní lidé, osobnosti z zločin

Kdo je to Snowden?

Kdo to byl Snowden? Stručný životopis

Edward Snowden je bývalý systémový administrátor dříve zaměstnaný v CIA a v americké Národní bezpečnostní agentuře (NSA). Snowden poskytl v červnu 2013 deníku The Guardian informace o tom, jak bezpečnostní služby v USA sledují elektronickou a telefonickou komunikaci. Zveřejnění těchto faktů vyvolalo obrovský šok a Snowden byl obviněn z krádeže vládního majetku, neoprávněného předávání informací o národní bezpečnosti a vědomého vyzrazení tajných informací neoprávněné osobě. Na konci června 2013 uvízl v tranzitu moskevského letiště, neboť USA zrušily platnost jeho pasu. Nyní má na jeden rok statut uprchlíka a jeho budoucnost je nejasná.Kdo byl Snowden? Životopis Snowden, slavní lidé, osobnosti z zločin

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Snowden sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Snowden

Národnost: Američan
Datum narození: 21.6.1983
Místo narození: USA, Elizabeth City, stát Severní Karolína
Datum úmrtí: ---

Víte, co je to HDMI? Pamatujete si definici pojmu Šourek? Pamatujete si definici pojmu Svrab? Vzpomněli byste si na význam slova Bolid?

Klíčová slova: zločin, popis, informace, přesný význam, formulace, kdo je Snowden?, pojem, význam pojmu, Snowden, co znamená, původ slova, co je to Snowden?, slovo, popis, wiki

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Snowden? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Snowden? Kdo to byl Snowden? Kdy se narodil Snowden? Kde se narodil Snowden? Kdy zemřel Snowden? Snowden se nachází v kategorii zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Snowden dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Snowden i v jiné kategorii než je zločin.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.