Kdo je to?
Kdo je to, byl Daňový rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Daňový rezident? Lidé, státní správa

Kdo je to Daňový rezident?

Jaký je význam slova Daňový rezident? Co to znamená?

Daňový rezident je označení pro daňového poplatníka, který může mít příjmy jak z domácích, tak zahraničních zdrojů, ale všechny jeho příjmy se zdaňují v zemi domovské. Pro daňového rezidenta tedy platí neomezená daňová povinnost, což znamená, že musí přiznat ke zdanění všechny příjmy, aniž by rozhodovalo to, kde se konala činnost, která byla zdrojem příjmů, kdo a kde příjmy vyplácel.
Většinou se jedná o jedince, kteří v zemi, kde se daně platí, bydlí, nebo se na jejím území zdržují po většinu roku.Kdo je to, byl Daňový rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Daňový rezident? Lidé, státní správa

Sdílejte tuto stránku se slovem Daňový rezident s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Roupy? Znáte pojem Raw strava? Vzpomněli byste si na význam slova Červená knihovna? Pamatujete si definici pojmu Enuréza?

Klíčová slova: význam slova, definice, pojem, co znamená, popis, popis, kdo je Daňový rezident?, státní správa, termín, synonymum, kdo to je, wiki, etymologie, vysvětlení, původ slova

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Daňový rezident? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Daňový rezident? Kdo to byl Daňový rezident? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Daňový rezident? Definice pojmu Daňový rezident je v sekci státní správa. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v státní správa.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.