Kdo je to?
Kdo je to, byl Daňový rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Daňový rezident? Lidé, státní správa

Kdo je to Daňový rezident?

Jaký je význam slova Daňový rezident? Co to znamená?

Daňový rezident je označení pro daňového poplatníka, který může mít příjmy jak z domácích, tak zahraničních zdrojů, ale všechny jeho příjmy se zdaňují v zemi domovské. Pro daňového rezidenta tedy platí neomezená daňová povinnost, což znamená, že musí přiznat ke zdanění všechny příjmy, aniž by rozhodovalo to, kde se konala činnost, která byla zdrojem příjmů, kdo a kde příjmy vyplácel.
Většinou se jedná o jedince, kteří v zemi, kde se daně platí, bydlí, nebo se na jejím území zdržují po většinu roku.Kdo je to, byl Daňový rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Daňový rezident? Lidé, státní správa

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Daňový rezident s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Wasabi? Znáte pojem Přečin? Víte, co je to Kašmír? Víte, co je to Permafrost?

Klíčová slova: význam slova, vysvětlení, přesný význam, Daňový rezident, heslo, popis, etymologie, synonymum, wiki, význam pojmu, formulace, co znamená, termín, státní správa, význam

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Daňový rezident? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Daňový rezident? Kdo to byl Daňový rezident? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Daňový rezident? Definice pojmu Daňový rezident se nachází v kategorii státní správa. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Daňový rezident i v jiné kategorii než je sekce státní správa.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.