Kdo je to?
Kdo je to, byl Gerontofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gerontofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Gerontofil?

Co znamená a jaký je význam slova Gerontofil?

Gerontofil je člověk sexuálně zaměřený na staré lidi. Je starším osobám citově nakloněn, potřebuje s nimi navazovat citový vztah a intenzivně ho prožívat, je schopen se do starého člověka zamilovat a touží i po sexuálním styku s touto osobou, popřípadě mu stačí jen přítomnost staršího jedince, která v něm vyvolává silné pocity a vzrušuje ho.

Kdo je to, byl Gerontofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gerontofil? Lidé, poruchy

Líbí se vám definice kdo je to Gerontofil? Pak se podělte s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Abstrakt? Víte, co je to Softball? Pamatujete si definici pojmu Histologie? Pamatujete si definici pojmu Java?

Klíčová slova: význam, přesný výraz, co znamená, popis, poruchy, slovo, informace, formulace, význam pojmu, význam slova, kdo je Gerontofil?, synonymum, wiki, pojem, etymologie

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Gerontofil

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Gerontofil? Kdo to byl Gerontofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gerontofil? Definice pojmu Gerontofil je v kategorii poruchy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Gerontofil hledat i v jiných kategoriích (než poruchy).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?