Kdo je to?
Kdo je to, byl Gerontofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gerontofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Gerontofil?

Co znamená a jaký je význam slova Gerontofil?

Gerontofil je člověk sexuálně zaměřený na staré lidi. Je starším osobám citově nakloněn, potřebuje s nimi navazovat citový vztah a intenzivně ho prožívat, je schopen se do starého člověka zamilovat a touží i po sexuálním styku s touto osobou, popřípadě mu stačí jen přítomnost staršího jedince, která v něm vyvolává silné pocity a vzrušuje ho.

Kdo je to, byl Gerontofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gerontofil? Lidé, poruchy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Gerontofil s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Nubuk? Znáte pojem Světelný rok? Vzpomněli byste si na význam slova Tolerance? Pamatujete si definici pojmu Sorbet?

Klíčová slova: popis, kdo to je, formulace, vysvětlení, popis, pojem, význam pojmu, význam, termín, co znamená, Gerontofil, poruchy, wiki, heslo, kdo je Gerontofil?

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Gerontofil? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Gerontofil? Kdo to byl Gerontofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gerontofil? Definice pojmu Gerontofil se nachází v kategorii poruchy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Gerontofil i v jiných kategoriích (než poruchy).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?