Kdo je to?
Kdo je to, byl Gerontofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gerontofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Gerontofil?

Co znamená a jaký je význam slova Gerontofil?

Gerontofil je člověk sexuálně zaměřený na staré lidi. Je starším osobám citově nakloněn, potřebuje s nimi navazovat citový vztah a intenzivně ho prožívat, je schopen se do starého člověka zamilovat a touží i po sexuálním styku s touto osobou, popřípadě mu stačí jen přítomnost staršího jedince, která v něm vyvolává silné pocity a vzrušuje ho.

Kdo je to, byl Gerontofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gerontofil? Lidé, poruchy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Gerontofil sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Nubuk? Znáte pojem Světelný rok? Vzpomněli byste si na význam slova Tolerance? Pamatujete si definici pojmu Sorbet?

Klíčová slova: definice, synonymum, Gerontofil, termín, kdo je Gerontofil?, význam slova, přesný výraz, co je to Gerontofil?, význam, kdo to je, vysvětlení, popis, přesný význam, popis, formulace

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Gerontofil, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Gerontofil? Kdo to byl Gerontofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gerontofil? Definice pojmu Gerontofil se nachází v sekci poruchy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v poruchy.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?