Kdo je to?
Kdo je to, byl Gerontofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gerontofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Gerontofil?

Co znamená a jaký je význam slova Gerontofil?

Gerontofil je člověk sexuálně zaměřený na staré lidi. Je starším osobám citově nakloněn, potřebuje s nimi navazovat citový vztah a intenzivně ho prožívat, je schopen se do starého člověka zamilovat a touží i po sexuálním styku s touto osobou, popřípadě mu stačí jen přítomnost staršího jedince, která v něm vyvolává silné pocity a vzrušuje ho.

Kdo je to, byl Gerontofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gerontofil? Lidé, poruchy

Zaujalo vás slovo, termín Gerontofil? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Abstrakt? Znáte pojem Iritace? Pamatujete si definici pojmu Histologie? Víte, co je to Patetický?

Klíčová slova: formulace, definice, původ slova, kdo to je, význam slova, etymologie, význam pojmu, kdo je Gerontofil?, význam, vysvětlení, informace, wiki, popis, přesný význam, co znamená

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Gerontofil, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Gerontofil? Kdo to byl Gerontofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gerontofil? Definice pojmu Gerontofil se nachází v sekci poruchy. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Gerontofil i jinde než v sekci než v poruchy.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?