Kdo je to?
Kdo je to, byl Arabista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arabista? Lidé, věda

Kdo je to Arabista?

Jaký je význam slova Arabista? Co to znamená?

Arabista je absolvent studia humanitních věd, speciálního oboru z oblasti filologie. Zaměřuje se nejen na arabský jazyk, ale také na arabskou kulturu, literaturu a také historii států Blízkého východu, Afriky a oblastí islámské civilizace. Kromě toho se orientuje také na poznání a pochopení důvodů současných problémů a vývoje arabských států.
V ČR může arabista studovat pouze na FF UK v Praze.Kdo je to, byl Arabista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arabista? Lidé, věda

Definici slova Arabista můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Kerblík? Pamatujete si definici pojmu Tempeh? Víte, co je to Abstrakce? Vzpomněli byste si na význam slova Popeleční středa?

Klíčová slova: vysvětlení, slovo, wiki, etymologie, přesný význam, význam, význam slova, kdo to je, informace, definice, Arabista, kdo je Arabista?, synonymum, co znamená, termín

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Arabista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Arabista? Kdo to byl Arabista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arabista? Definice pojmu Arabista se nachází v sekci věda. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v věda.