Kdo je to?
Kdo je to, byl Youtuber? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Youtuber? Lidé, umělci

Kdo je to Youtuber?

Jaký je význam slova Youtuber? Co to znamená?

Youtuber je pojmenování člověka, který se zabývá nahráváním vlastních videí na server Youtube a také stále sleduje nahrávky ostatních účastníků. Youtubeři jsou ve většině případů anonymní, protože vystupují pod pseudonymy. Někteří z nich jsou však velmi populární a stávají se celebritami, jedná se však pouze o malé procento.
Existuje více druhů youtuberů podle zaměření, např. vloggeři se věnují glosování a parodiím různých témat, prankers točí taková videa, kde provádějí experimenty nebo se snaží nachytat ostatní a natočit jejich reakci.Kdo je to, byl Youtuber? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Youtuber? Lidé, umělci

Sdílejte tuto stránku se slovem Youtuber s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Lymfodrenáž? Vzpomněli byste si na význam slova Jedlá soda? Vzpomněli byste si na význam slova Žerzej? Znáte pojem Bidet?

Klíčová slova: přesný výraz, definice, význam, popis, popis, původ slova, formulace, přesný význam, termín, wiki, heslo, Youtuber, význam slova, synonymum, význam pojmu

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Youtuber

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Youtuber? Kdo to byl Youtuber? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Youtuber? Definice pojmu Youtuber je v kategorii umělci. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Youtuber i v jiné sekci než je kategorie umělci.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.