Kdo je to?
Kdo je to, byl Psychiatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychiatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Psychiatr?

Co znamená a jaký je význam slova Psychiatr?

Psychiatr je lékař, jehož oborem je diagnostika a léčba duševních poruch. Psychiatr se zpravidla zabývá těžšími případy pacientů než psycholog.Kdo je to, byl Psychiatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychiatr? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Psychiatr? s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Veni vidi vici? Víte, co je to Karimatka? Pamatujete si definici pojmu Hiking? Pamatujete si definici pojmu Konvertoplán?

Klíčová slova: wiki, pojem, kdo je Psychiatr?, formulace, definice, Psychiatr, lékařství, popis, popis, etymologie, vysvětlení, slovo, přesný výraz, termín, informace

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Psychiatr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Psychiatr? Kdo to byl Psychiatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psychiatr? Definice pojmu Psychiatr je v sekci lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Psychiatr i v jiné kategorii než je sekce lékařství.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?