Kdo je to?
Kdo je to, byl Psychiatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychiatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Psychiatr?

Co znamená a jaký je význam slova Psychiatr?

Psychiatr je lékař, jehož oborem je diagnostika a léčba duševních poruch. Psychiatr se zpravidla zabývá těžšími případy pacientů než psycholog.Kdo je to, byl Psychiatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychiatr? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Psychiatr? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Javascript? Znáte pojem Fjord? Vzpomněli byste si na význam slova Check in? Pamatujete si definici pojmu Stát?

Klíčová slova: původ slova, co je to Psychiatr?, termín, význam, význam pojmu, význam slova, etymologie, informace, kdo je Psychiatr?, slovo, formulace, přesný výraz, lékařství, wiki, pojem

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Psychiatr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Psychiatr? Kdo to byl Psychiatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psychiatr? Definice pojmu Psychiatr je v sekci lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Psychiatr i v jiné kategorii než je sekce lékařství.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?