Kdo je to?
Kdo je to, byl Hamoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hamoun? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Hamoun?

Co znamená a jaký je význam slova Hamoun?

Hamoun je chamtivý, lakotný člověk, který baží po majetku, po zisku, nerad se s někým dělí a je sobecký, skrblík. To je naprosto zřejmé z lidové ironické průpovídky o hamounech: Hamty, hamty, ať mám víc než tamty.Kdo je to, byl Hamoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hamoun? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Hamoun sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Charakter? Pamatujete si definici pojmu Hustota? Znáte pojem Gorilla glass? Vzpomněli byste si na význam slova Legenda?

Klíčová slova: slovo, přesný výraz, význam pojmu, definice, etymologie, informace, heslo, popis, termín, vlastnosti, pojem, kdo je Hamoun?, popis, co znamená, původ slova

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Hamoun, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Hamoun? Kdo to byl Hamoun? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hamoun? Definice pojmu Hamoun se nachází v sekci vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Hamoun hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.