Kdo je to?
Kdo je to, byl Hamoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hamoun? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Hamoun?

Co znamená a jaký je význam slova Hamoun?

Hamoun je chamtivý, lakotný člověk, který baží po majetku, po zisku, nerad se s někým dělí a je sobecký, skrblík. To je naprosto zřejmé z lidové ironické průpovídky o hamounech: Hamty, hamty, ať mám víc než tamty.Kdo je to, byl Hamoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hamoun? Lidé, vlastnosti

Definici slova Hamoun můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Flegmatik? Znáte pojem Prvočíslo? Vzpomněli byste si na význam slova Konfitování? Pamatujete si definici pojmu Hypnóza?

Klíčová slova: definice, vlastnosti, wiki, popis, pojem, kdo to je, vysvětlení, popis, informace, etymologie, co je to Hamoun?, přesný význam, význam, význam slova, heslo

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Hamoun, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Hamoun? Kdo to byl Hamoun? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hamoun? Definice pojmu Hamoun se nachází v sekci vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, definici řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Hamoun i v jiné kategorii než je sekce vlastnosti.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.