Kdo je to?
Kdo je to, byl Ekolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ekolog? Lidé, věda

Kdo je to Ekolog?

Jaký je význam slova Ekolog? Co to znamená?

Ekolog je odborník v různých oblastech životního prostředí. Popisuje, analyzuje a studuje vztahy mezi různými organizmy a prostředím, ve kterém se vyskytují, i mezi jednotlivými organizmy navzájem.
Ekolog se orientuje v problematice ochrany vod a ovzduší, odpadového hospodářství a nakládání s obaly, působení chemických látek a jejich směsí, posuzuje vlivy na životní prostředí, zabývá se prevencí znečištění a ekologických havárií, ekologickou újmou a dalším.Kdo je to, byl Ekolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ekolog? Lidé, věda

Líbí se vám definice kdo je to Ekolog? Pak se podělte s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Febrilní křeč? Víte, co je to Fruktóza? Vzpomněli byste si na význam slova Ctnost? Pamatujete si definici pojmu Trajektorie?

Klíčová slova: slovo, heslo, informace, etymologie, kdo je Ekolog?, přesný význam, wiki, co je to Ekolog?, Ekolog, pojem, věda, termín, kdo to je, synonymum, původ slova

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ekolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ekolog? Kdo to byl Ekolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ekolog? Definice pojmu Ekolog je v kategorii věda. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v věda.