Kdo je to?
Kdo je to, byl Ekolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ekolog? Lidé, věda

Kdo je to Ekolog?

Jaký je význam slova Ekolog? Co to znamená?

Ekolog je odborník v různých oblastech životního prostředí. Popisuje, analyzuje a studuje vztahy mezi různými organizmy a prostředím, ve kterém se vyskytují, i mezi jednotlivými organizmy navzájem.
Ekolog se orientuje v problematice ochrany vod a ovzduší, odpadového hospodářství a nakládání s obaly, působení chemických látek a jejich směsí, posuzuje vlivy na životní prostředí, zabývá se prevencí znečištění a ekologických havárií, ekologickou újmou a dalším.Kdo je to, byl Ekolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ekolog? Lidé, věda

Definici slova Ekolog můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Febrilní křeč? Pamatujete si definici pojmu Cartridge? Vzpomněli byste si na význam slova Ctnost? Vzpomněli byste si na význam slova Nacionalismus?

Klíčová slova: kdo to je, přesný význam, co je to Ekolog?, vysvětlení, definice, popis, pojem, termín, kdo je Ekolog?, význam slova, význam, etymologie, Ekolog, heslo, slovo

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Ekolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Ekolog? Kdo to byl Ekolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ekolog? Definice pojmu Ekolog se nachází v kategorii věda. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než věda).