Kdo je to?
Kdo je to, byl Savec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Savec? Lidé, věda

Kdo je to Savec?

Jaký je význam slova Savec? Co to znamená?

Savec,latinsky Mammalia, tvoří jednu ze tříd obratlovců, do které patří i člověk. Více než 5500 druhů savců je zařazeno do 1200 rodů, ty se pak ještě člení na čeledi a řády. Liší se velikostí, vzhledem a zabarvením. Jsou vybaveni kostrou, jejíž páteř je složena z obratlů. Žijí v různém prostředí, kterému přizpůsobili stavbu těla.
Savci jsou rozšířeni celosvětově a mají společné znaky. Jejich tělo (kromě několika výjimek) pokrývá srst, mají stálou tělesnou teplotu. V pokožce jsou umístěny různé druhy žláz, mléčné žlázy daly název celé skupině. Savec rodí živá mláďata a ta kojí. Typický je také uzavřený krevní oběh a dvojí pohlaví, čelisti s různými druhy zubů. Savci dosáhli nejvyšší úrovně vývoje nervové soustavy.Kdo je to, byl Savec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Savec? Lidé, věda

Zaujalo vás slovo, termín Savec? Potom se podělte s blízkými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Apartheid? Znáte pojem Přečin? Vzpomněli byste si na význam slova Crohnova nemoc? Pamatujete si definici pojmu Kavitace?

Klíčová slova: synonymum, definice, Savec, přesný význam, kdo je Savec?, termín, přesný výraz, kdo to je, informace, vysvětlení, věda, popis, etymologie, wiki, co je to Savec?

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Savec, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Savec? Kdo to byl Savec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Savec? Definice pojmu Savec se nachází v sekci věda. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v věda.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?