Kdo je to?
Kdo je to, byl Savec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Savec? Lidé, věda

Kdo je to Savec?

Jaký je význam slova Savec? Co to znamená?

Savec,latinsky Mammalia, tvoří jednu ze tříd obratlovců, do které patří i člověk. Více než 5500 druhů savců je zařazeno do 1200 rodů, ty se pak ještě člení na čeledi a řády. Liší se velikostí, vzhledem a zabarvením. Jsou vybaveni kostrou, jejíž páteř je složena z obratlů. Žijí v různém prostředí, kterému přizpůsobili stavbu těla.
Savci jsou rozšířeni celosvětově a mají společné znaky. Jejich tělo (kromě několika výjimek) pokrývá srst, mají stálou tělesnou teplotu. V pokožce jsou umístěny různé druhy žláz, mléčné žlázy daly název celé skupině. Savec rodí živá mláďata a ta kojí. Typický je také uzavřený krevní oběh a dvojí pohlaví, čelisti s různými druhy zubů. Savci dosáhli nejvyšší úrovně vývoje nervové soustavy.Kdo je to, byl Savec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Savec? Lidé, věda

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Savec? s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Apartheid? Znáte pojem Přečin? Vzpomněli byste si na význam slova Crohnova nemoc? Pamatujete si definici pojmu Kavitace?

Klíčová slova: význam slova, slovo, význam, co znamená, pojem, přesný význam, význam pojmu, vysvětlení, popis, kdo to je, kdo je Savec?, informace, heslo, formulace, popis

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Savec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Savec? Kdo to byl Savec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Savec? Definice pojmu Savec je v sekci věda. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít výraz, definici, slovo, termín kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než věda).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?