Kdo je to?
Kdo je to, byl Lužičký Srb? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lužičký Srb? Lidé, národnost

Kdo je to Lužičký Srb?

Jaký je význam slova Lužičký Srb? Co to znamená?

Lužický Srb je příslušník západoslovanského národa, žijícího na jihovýchodě Německa v oblasti jménem Lužice. Jde o původní slovanské obyvatelstvo této části země, které bylo germanizováno.
Lužičtí Srbové tvoří národnostní menšinu. Jsou buď hornolužičtí nebo dolnolužičtí. Mají své dva spisovné jazyky, hornolužickou srbštinu a dolnolužickou srbštinu.Kdo je to, byl Lužičký Srb? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lužičký Srb? Lidé, národnost

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Lužičký Srb? se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kolonáda? Znáte pojem Epilepsie? Vzpomněli byste si na význam slova Hotspot? Pamatujete si definici pojmu Chromebook?

Klíčová slova: heslo, co znamená, pojem, význam, přesný význam, definice, Lužičký Srb, formulace, co je to Lužičký Srb?, etymologie, popis, význam slova, termín, wiki, synonymum

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Lužičký Srb? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Lužičký Srb? Kdo to byl Lužičký Srb? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lužičký Srb? Definice pojmu Lužičký Srb je v sekci národnost. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci národnost.