Kdo je to?
Kdo je to, byl Lužičký Srb? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lužičký Srb? Lidé, národnost

Kdo je to Lužičký Srb?

Jaký je význam slova Lužičký Srb? Co to znamená?

Lužický Srb je příslušník západoslovanského národa, žijícího na jihovýchodě Německa v oblasti jménem Lužice. Jde o původní slovanské obyvatelstvo této části země, které bylo germanizováno.
Lužičtí Srbové tvoří národnostní menšinu. Jsou buď hornolužičtí nebo dolnolužičtí. Mají své dva spisovné jazyky, hornolužickou srbštinu a dolnolužickou srbštinu.Kdo je to, byl Lužičký Srb? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lužičký Srb? Lidé, národnost

Budeme rádi, pokud budete definici slova Lužičký Srb sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Olovnice? Pamatujete si definici pojmu S-rank? Víte, co je to Apostila? Vzpomněli byste si na význam slova Ramadán?

Klíčová slova: termín, popis, popis, význam, informace, heslo, Lužičký Srb, slovo, přesný význam, kdo to je, co je to Lužičký Srb?, národnost, synonymum, wiki, pojem

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Lužičký Srb, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Lužičký Srb? Kdo to byl Lužičký Srb? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lužičký Srb? Definice pojmu Lužičký Srb se nachází v sekci národnost. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Lužičký Srb i v jiné kategorii než je sekce národnost.