Kdo je to?
Kdo je to, byl Tunelář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tunelář? Lidé, zločin

Kdo je to Tunelář?

Jaký je význam slova Tunelář? Co to znamená?

Tunelář může být stavitel tunelů, avšak nejčastěji se toto označení používá pro osobu, která spáchala velký finanční podvod. Tunelář bývá členem managementu. Pomocí nevýhodných obchodů odčerpává peníze (aktiva) z firmy. Slovo tunelář a tunelovat se stalo populární v 90. letech 20. století. V souvislosti s tunelováním se hovořilo o Harvardských fondech, Investiční a poštovní bance, Union bance, CS Fondy atd.Kdo je to, byl Tunelář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tunelář? Lidé, zločin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tunelář s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Evernote? Znáte pojem Fax? Vzpomněli byste si na význam slova Křivice? Pamatujete si definici pojmu Pankreas?

Klíčová slova: význam pojmu, přesný výraz, Tunelář, synonymum, etymologie, co znamená, vysvětlení, původ slova, informace, co je to Tunelář?, termín, pojem, heslo, význam slova, přesný význam

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Tunelář

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tunelář? Kdo to byl Tunelář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tunelář? Definice pojmu Tunelář patří do sekce zločin. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v zločin.