Kdo je to?
Kdo je to, byl Tunelář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tunelář? Lidé, zločin

Kdo je to Tunelář?

Jaký je význam slova Tunelář? Co to znamená?

Tunelář může být stavitel tunelů, avšak nejčastěji se toto označení používá pro osobu, která spáchala velký finanční podvod. Tunelář bývá členem managementu. Pomocí nevýhodných obchodů odčerpává peníze (aktiva) z firmy. Slovo tunelář a tunelovat se stalo populární v 90. letech 20. století. V souvislosti s tunelováním se hovořilo o Harvardských fondech, Investiční a poštovní bance, Union bance, CS Fondy atd.Kdo je to, byl Tunelář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tunelář? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Tunelář s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Evernote? Znáte pojem Fax? Vzpomněli byste si na význam slova Křivice? Pamatujete si definici pojmu Pankreas?

Klíčová slova: co je to Tunelář?, popis, formulace, wiki, Tunelář, heslo, význam pojmu, definice, informace, zločin, přesný význam, vysvětlení, synonymum, slovo, kdo je Tunelář?

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Tunelář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tunelář? Kdo to byl Tunelář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tunelář? Definice pojmu Tunelář je v sekci zločin. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Tunelář i v jiné sekci než je kategorie zločin.