Kdo je to?
Kdo je to Alexandra Mynářová? Životopis Alexandra Mynářová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Alexandra Mynářová?

Kdo je to Alexandra Mynářová? Stručný životopis

Alexandra Mynářová rozená Nosková je známá také pod přezdívkou Alex. Východočeská rodačka vystudovala pražská práva, zaměřila se především na pracovní právo. Zkusila si také práci moderátorky, která ji přitahovala tak, že se této dráze začala věnovat profesionálně. Působila v Českém rozhlase i v České televizi. Byla moderátorkou dopravního zpravodajství Studia 6 a uváděla Studio Burza. Později postoupila na místo hlasatelky zpravodajství. Na TV Barrandov vedla magazín o politicích s názvem vlivní.
Alexandra Mynářová je manželkou prezidentského kancléře Vratislava Mynáře.Kdo je to Alexandra Mynářová? Životopis Alexandra Mynářová, lidé, osobnosti z novináři

Tento text (Alexandra Mynářová) můžete samozřejmě sdílet s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Alexandra Mynářová

Národnost: česká
Datum narození: Broumov
Místo narození: 25.5.1983

Víte, co je to Velký pátek? Znáte pojem Nihilismus? Vzpomněli byste si na význam slova Solidarita? Pamatujete si definici pojmu Imunologie?

Klíčová slova: heslo, formulace, kdo to je, přesný význam, definice, termín, novináři, co je to Alexandra Mynářová?, synonymum, význam, informace, kdo je Alexandra Mynářová?, popis, popis, původ slova

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Alexandra Mynářová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Alexandra Mynářová? Kdo to byl Alexandra Mynářová? Kdy se narodil Alexandra Mynářová? Kde se narodil Alexandra Mynářová? Alexandra Mynářová je v kategorii novináři. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Alexandra Mynářová třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexandra Mynářová i v jiné kategorii než je novináři.