Kdo je to?
Kdo je to, byl Homosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Homosexuál? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Homosexuál?

Jaký je význam slova Homosexuál? Co to znamená?

Homosexuál je označení člověka sexuálně zaměřeného na osoby stejného pohlaví. Pokud je homosexuál zaměřen na muže označuje se jako gay, homosexuálka bývá nazývána lesbičkou. V dřívějších dobách býval homosexuál označován jako člověk s duševní poruchou, psychiatři se s postupujícím vývojem od tohoto pojmenování odkláněli.
O homosexuálech bylo málo informací a existovalo velké množství předsudků. Homosexualitu podle vědců zapříčiňuje souhrn genetických faktorů, je tedy biologicky daná. Metody změn této orientace bývají často rizikové.Kdo je to, byl Homosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Homosexuál? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Homosexuál? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Herpes? Víte, co je to Biologická léčba? Víte, co je to SPU? Pamatujete si definici pojmu Feat?

Klíčová slova: Homosexuál, co znamená, popis, termín, etymologie, informace, pojem, kdo to je, význam pojmu, význam slova, přesný výraz, přesný význam, co je to Homosexuál?, původ slova, kdo je Homosexuál?

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Homosexuál, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Homosexuál? Kdo to byl Homosexuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Homosexuál? Definice pojmu Homosexuál je v kategorii vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Homosexuál v jiné sekci než vlastnosti.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.