Kdo je to?
Kdo je to, byl Homosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Homosexuál? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Homosexuál?

Jaký je význam slova Homosexuál? Co to znamená?

Homosexuál je označení člověka sexuálně zaměřeného na osoby stejného pohlaví. Pokud je homosexuál zaměřen na muže označuje se jako gay, homosexuálka bývá nazývána lesbičkou. V dřívějších dobách býval homosexuál označován jako člověk s duševní poruchou, psychiatři se s postupujícím vývojem od tohoto pojmenování odkláněli.
O homosexuálech bylo málo informací a existovalo velké množství předsudků. Homosexualitu podle vědců zapříčiňuje souhrn genetických faktorů, je tedy biologicky daná. Metody změn této orientace bývají často rizikové.Kdo je to, byl Homosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Homosexuál? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Homosexuál? s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Chinin? Znáte pojem Satén? Vzpomněli byste si na význam slova Impetigo? Pamatujete si definici pojmu Sochor?

Klíčová slova: co znamená, wiki, vlastnosti, formulace, význam slova, popis, význam, pojem, etymologie, přesný výraz, původ slova, slovo, kdo je Homosexuál?, popis, vysvětlení

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Homosexuál

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Homosexuál? Kdo to byl Homosexuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Homosexuál? Definice pojmu Homosexuál je v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, text, pojem řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Homosexuál hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.