Kdo je to?
Kdo je to, byl Homosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Homosexuál? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Homosexuál?

Jaký je význam slova Homosexuál? Co to znamená?

Homosexuál je označení člověka sexuálně zaměřeného na osoby stejného pohlaví. Pokud je homosexuál zaměřen na muže označuje se jako gay, homosexuálka bývá nazývána lesbičkou. V dřívějších dobách býval homosexuál označován jako člověk s duševní poruchou, psychiatři se s postupujícím vývojem od tohoto pojmenování odkláněli.
O homosexuálech bylo málo informací a existovalo velké množství předsudků. Homosexualitu podle vědců zapříčiňuje souhrn genetických faktorů, je tedy biologicky daná. Metody změn této orientace bývají často rizikové.Kdo je to, byl Homosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Homosexuál? Lidé, vlastnosti

Tento text (Homosexuál) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Chinin? Znáte pojem Satén? Vzpomněli byste si na význam slova Impetigo? Pamatujete si definici pojmu Sochor?

Klíčová slova: kdo to je, informace, význam, přesný význam, co znamená, význam slova, wiki, přesný výraz, pojem, synonymum, Homosexuál, popis, význam pojmu, heslo, vysvětlení

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Homosexuál, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Homosexuál? Kdo to byl Homosexuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Homosexuál? Definice pojmu Homosexuál je v kategorii vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Homosexuál i v jiné sekci než v vlastnosti.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.