Kdo je to?
Kdo je to Dana Drábová? Životopis Dana Drábová, lidé, osobnosti z věda

Kdo je to Dana Drábová?

Kdo je to Dana Drábová? Stručný životopis

Dana Drábová je vědkyně, jaderná fyzička, předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost. Je absolventkou oboru Dozimetrie a aplikace ionizujícího záření Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT s titulem Ing. Po studiu pokračovala jako doktorandka v oboru jaderné fyziky, kde získala titul Ph.D.
Působila ve Státním zdravotním ústavu, kde se zaměřila především na ochranu před škodlivými účinky ionizujícího záření. Dana Drábová prošla dalšími vedoucími funkcemi souvisejícími s jadernou bezpečností a od r. 1999 je předsedkyní Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.Kdo je to Dana Drábová? Životopis Dana Drábová, lidé, osobnosti z věda

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Dana Drábová sdílet s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Dana Drábová

Národnost: česká
Datum narození: 3. června 1961

Vzpomněli byste si na význam slova Šodó? Pamatujete si definici pojmu Slang? Znáte pojem Malá kopaná? Vzpomněli byste si na význam slova Povodí?

Klíčová slova: věda, informace, termín, význam pojmu, význam slova, co je to Dana Drábová?, popis, původ slova, význam, formulace, vysvětlení, definice, kdo to je, heslo, slovo

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Dana Drábová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Dana Drábová? Kdo to byl Dana Drábová? Kdy se narodil Dana Drábová? Dana Drábová patří do sekce věda. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Dana Drábová třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dana Drábová i v jiné kategorii než je věda.