Kdo je to?
Kdo je to, byl Klerik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Klerik? Lidé, náboženství

Kdo je to Klerik?

Jaký je význam slova Klerik? Co to znamená?

Klerik je obecné označení pro člena kléru, církve. Tento pojem se používá v souvislosti s křesťanstvím a jeho synonymem je výraz duchovní.Kdo je to, byl Klerik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Klerik? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Klerik? s vašimi známými a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Dualita? Znáte pojem Kaki? Vzpomněli byste si na význam slova Správní delikt? Pamatujete si definici pojmu Android?

Klíčová slova: náboženství, informace, kdo to je, heslo, přesný výraz, význam slova, definice, význam pojmu, wiki, kdo je Klerik?, synonymum, význam, co je to Klerik?, co znamená, popis

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Klerik, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Klerik? Kdo to byl Klerik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Klerik? Definice pojmu Klerik je v kategorii náboženství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v náboženství.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?