Kdo je to?
Kdo je to, byl Zmatkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zmatkář? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Zmatkář?

Co znamená a jaký je význam slova Zmatkář?

Zmatkář je označení takové osoby, která svým jednáním a chováním vyvolává zmatek. V běžných situacích nedodržuje pravidla a v jeho chování se dají těžko stanovit zákonitosti, je nevypočitatelný. Výsledkem jeho dobře míněné snahy bývá nepořádek a chaos.
Zmatkář málokdy přichází včas, nedostaví se na správné místo, nenosí potřebné věci a neumí si naplánovat práci nebo dodržet pracovní postup. Někteří jedinci se stávají zmatkáři pouze ve vypjatých situacích.Kdo je to, byl Zmatkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zmatkář? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Zmatkář? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Karuselový podvod? Víte, co je to Halászlé? Pamatujete si definici pojmu Noční můra? Pamatujete si definici pojmu Krajní levice?

Klíčová slova: vlastnosti, vysvětlení, slovo, význam, význam pojmu, informace, pojem, přesný výraz, termín, etymologie, kdo to je, význam slova, kdo je Zmatkář?, formulace, wiki

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zmatkář

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zmatkář? Kdo to byl Zmatkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zmatkář? Definice pojmu Zmatkář je v kategorii vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat pojem, definici, text, výraz kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vlastnosti.