Kdo je to?
Kdo je to, byl Choť? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Choť? Lidé, vztahy

Kdo je to Choť?

Co znamená a jaký je význam slova Choť?

Choť je výraz používaný pro obě pohlaví. U ženatého muže vyjadřuje pojmenování choť vztah k manželce, u vdané ženy vztah k manželovi. Často je místo slova choť používáno pojmenování muž a žena.
V současném jazyce již není výraz považován za neutrální, používá se především při oficiálních příležitostech a je označován jako knižní.Kdo je to, byl Choť? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Choť? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Choť? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Ortodoncie? Víte, co je to CHKO? Pamatujete si definici pojmu Justiční vražda? Pamatujete si definici pojmu Osteoporóza?

Klíčová slova: definice, kdo je Choť?, popis, slovo, význam slova, kdo to je, Choť, přesný význam, vysvětlení, termín, přesný výraz, synonymum, pojem, co znamená, vztahy

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Choť, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Choť? Kdo to byl Choť? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Choť? Definice pojmu Choť je v kategorii vztahy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Choť i v jiných kategoriích (než vztahy).

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.