Kdo je to?
Kdo je to, byl Choť? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Choť? Lidé, vztahy

Kdo je to Choť?

Co znamená a jaký je význam slova Choť?

Choť je výraz používaný pro obě pohlaví. U ženatého muže vyjadřuje pojmenování choť vztah k manželce, u vdané ženy vztah k manželovi. Často je místo slova choť používáno pojmenování muž a žena.
V současném jazyce již není výraz považován za neutrální, používá se především při oficiálních příležitostech a je označován jako knižní.Kdo je to, byl Choť? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Choť? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Choť? s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Velur? Znáte pojem Crack? Vzpomněli byste si na význam slova Kuskus? Pamatujete si definici pojmu Žentour?

Klíčová slova: formulace, přesný výraz, slovo, co znamená, termín, původ slova, heslo, kdo je Choť?, vysvětlení, wiki, co je to Choť?, informace, etymologie, význam pojmu, význam slova

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Choť

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Choť? Kdo to byl Choť? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Choť? Definice pojmu Choť je v kategorii vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, text, pojem kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Choť i v jiné kategorii než v vztahy.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.