Kdo je to?
Kdo je to, byl Kurátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kurátor? Lidé, profese

Kdo je to Kurátor?

Jaký je význam slova Kurátor? Co to znamená?

Slovo kurátor v obecném významu označuje správce nebo opatrovníka.Kdo je to, byl Kurátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kurátor? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kurátor sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Software? Znáte pojem Legenda? Vzpomněli byste si na význam slova Křišťál? Pamatujete si definici pojmu Brexit?

Klíčová slova: původ slova, vysvětlení, definice, význam pojmu, informace, termín, význam slova, etymologie, přesný význam, popis, přesný výraz, význam, kdo je Kurátor?, co je to Kurátor?, profese

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kurátor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kurátor? Kdo to byl Kurátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kurátor? Definice pojmu Kurátor patří do sekce profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?