Kdo je to?
Kdo je to, byl Kurátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kurátor? Lidé, profese

Kdo je to Kurátor?

Jaký je význam slova Kurátor? Co to znamená?

Slovo kurátor v obecném významu označuje správce nebo opatrovníka.Kdo je to, byl Kurátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kurátor? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kurátor s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Synonymum? Znáte pojem Aplikace? Vzpomněli byste si na význam slova Gastroenterologie? Víte, co je to Půvab?

Klíčová slova: profese, definice, přesný význam, kdo je Kurátor?, co znamená, původ slova, wiki, heslo, termín, význam, vysvětlení, kdo to je, popis, synonymum, popis

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Kurátor, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kurátor? Kdo to byl Kurátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kurátor? Definice pojmu Kurátor se nachází v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Kurátor i jinde než v sekci než v profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?