Kdo je to?
Kdo je to, byl Kurátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kurátor? Lidé, profese

Kdo je to Kurátor?

Jaký je význam slova Kurátor? Co to znamená?

Slovo kurátor v obecném významu označuje správce nebo opatrovníka.Kdo je to, byl Kurátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kurátor? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Kurátor? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Software? Znáte pojem Legenda? Vzpomněli byste si na význam slova Křišťál? Pamatujete si definici pojmu Brexit?

Klíčová slova: formulace, kdo to je, kdo je Kurátor?, informace, heslo, termín, přesný význam, slovo, wiki, vysvětlení, význam pojmu, význam, Kurátor, pojem, přesný výraz

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Kurátor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kurátor? Kdo to byl Kurátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kurátor? Definice pojmu Kurátor je v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít pojem, definici, text, výraz třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Kurátor i v jiných kategoriích (než profese).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?