Kdo je to?
Kdo je to, byl Kmotr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kmotr? Lidé, vztahy

Kdo je to Kmotr?

Co znamená a jaký je význam slova Kmotr?

Kmotr je čestná funkce při křtu dítěte. Dříve s sebou funkce kmotra nesla záruku, že se o dítě v případě potřeby postará, pomůže s jeho výchovou a bude jeho společníkem a rádcem.
V dnešní době se slovo kmotr používá především jako označení pro šéfa mafie nebo jiné zločinecké struktury.
V méně častém užití, v nářečí, může slovo kmotr označovat souseda z vesnice.Kdo je to, byl Kmotr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kmotr? Lidé, vztahy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kmotr sdílet se známými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Fotosyntéza? Znáte pojem Izotop? Vzpomněli byste si na význam slova Monarchie? Pamatujete si definici pojmu Viróza?

Klíčová slova: vztahy, kdo je Kmotr?, informace, synonymum, co je to Kmotr?, přesný význam, definice, Kmotr, formulace, pojem, význam pojmu, heslo, wiki, kdo to je, co znamená

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Kmotr, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kmotr? Kdo to byl Kmotr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kmotr? Definice pojmu Kmotr se nachází v sekci vztahy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než vztahy.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?