Kdo je to?
Kdo je to, byl Kmotr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kmotr? Lidé, vztahy

Kdo je to Kmotr?

Co znamená a jaký je význam slova Kmotr?

Kmotr je čestná funkce při křtu dítěte. Dříve s sebou funkce kmotra nesla záruku, že se o dítě v případě potřeby postará, pomůže s jeho výchovou a bude jeho společníkem a rádcem.
V dnešní době se slovo kmotr používá především jako označení pro šéfa mafie nebo jiné zločinecké struktury.
V méně častém užití, v nářečí, může slovo kmotr označovat souseda z vesnice.Kdo je to, byl Kmotr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kmotr? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Kmotr? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Fotosyntéza? Znáte pojem Izotop? Vzpomněli byste si na význam slova Monarchie? Pamatujete si definici pojmu Viróza?

Klíčová slova: informace, termín, kdo je Kmotr?, přesný význam, slovo, vztahy, etymologie, co znamená, heslo, definice, význam pojmu, co je to Kmotr?, význam, popis, původ slova

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kmotr

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kmotr? Kdo to byl Kmotr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kmotr? Definice pojmu Kmotr je v kategorii vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Kmotr i jinde než v sekci než v vztahy.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?