Kdo je to?
Kdo je to, byl Kmotr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kmotr? Lidé, vztahy

Kdo je to Kmotr?

Co znamená a jaký je význam slova Kmotr?

Kmotr je čestná funkce při křtu dítěte. Dříve s sebou funkce kmotra nesla záruku, že se o dítě v případě potřeby postará, pomůže s jeho výchovou a bude jeho společníkem a rádcem.
V dnešní době se slovo kmotr používá především jako označení pro šéfa mafie nebo jiné zločinecké struktury.
V méně častém užití, v nářečí, může slovo kmotr označovat souseda z vesnice.Kdo je to, byl Kmotr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kmotr? Lidé, vztahy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kmotr s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Fotosyntéza? Znáte pojem Izotop? Vzpomněli byste si na význam slova Monarchie? Pamatujete si definici pojmu Viróza?

Klíčová slova: původ slova, význam, popis, kdo je Kmotr?, termín, etymologie, pojem, formulace, slovo, co je to Kmotr?, přesný význam, význam pojmu, definice, popis, kdo to je

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Kmotr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kmotr? Kdo to byl Kmotr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kmotr? Definice pojmu Kmotr se nachází v kategorii vztahy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vztahy.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?