Kdo je to?
Kdo je to, byl Suflér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Suflér? Lidé, profese

Kdo je to Suflér?

Jaký je význam slova Suflér? Co to znamená?

Suflér neboli česky nápověda je nezbytná osoba v divadle - je to ten, kdo hercům poradí, pokud zapomenou text. Suflér je vždy ukrytý tak, aby ho diváci neviděli, zpravidla je někde za kulisami.Kdo je to, byl Suflér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Suflér? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Suflér? s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Mascarpone? Znáte pojem Průsečík? Vzpomněli byste si na význam slova Spirulina? Pamatujete si definici pojmu Hidžáb?

Klíčová slova: pojem, informace, význam slova, popis, přesný význam, význam, co je to Suflér?, Suflér, co znamená, vysvětlení, původ slova, etymologie, heslo, termín, synonymum

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Suflér, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Suflér? Kdo to byl Suflér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Suflér? Definice pojmu Suflér je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se vyhledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.

Znáte pojem plugin nebo chipset?