Kdo je to?
Kdo je to, byl Švagrová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švagrová? Lidé, vztahy

Kdo je to Švagrová?

Jaký je význam slova Švagrová? Co to znamená?

Švagrová je jedním z příbuzenských vztahů. Jedná se o osobu v určitém vztahu mezi partnerem jednoho z manželů a sourozenci. Může to být sestra manželky či manžela, manželka bratra a někteří lidé tak označují i manželku bratra druhého z manželů. Toto označení není možno použít v pouhé partnerství, vztah švagrové je možný pouze na základě uzavřeného manželství.
Tento vztah definuje a právně upravuje občanský zákoník jako osoby blízké, mezi kterými je možné i manželství. Pokud manželství skončí rozvodem, zaniká i vztah švagrovství, v případě smrti jednoho z manželů příbuzenský vztah švagrová trvá.Kdo je to, byl Švagrová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švagrová? Lidé, vztahy

Tento text (Švagrová) můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Bigamie? Znáte pojem Exkoriace? Vzpomněli byste si na význam slova Cupcake? Pamatujete si definici pojmu Schizofrenie?

Klíčová slova: synonymum, vztahy, kdo to je, wiki, původ slova, význam, heslo, přesný význam, Švagrová, termín, co je to Švagrová?, formulace, popis, co znamená, přesný výraz

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Švagrová

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Švagrová? Kdo to byl Švagrová? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Švagrová? Definice pojmu Švagrová je v kategorii vztahy. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Švagrová v jiné sekci než vztahy.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?