Kdo je to?
Kdo je to, byl Švagrová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švagrová? Lidé, vztahy

Kdo je to Švagrová?

Jaký je význam slova Švagrová? Co to znamená?

Švagrová je jedním z příbuzenských vztahů. Jedná se o osobu v určitém vztahu mezi partnerem jednoho z manželů a sourozenci. Může to být sestra manželky či manžela, manželka bratra a někteří lidé tak označují i manželku bratra druhého z manželů. Toto označení není možno použít v pouhé partnerství, vztah švagrové je možný pouze na základě uzavřeného manželství.
Tento vztah definuje a právně upravuje občanský zákoník jako osoby blízké, mezi kterými je možné i manželství. Pokud manželství skončí rozvodem, zaniká i vztah švagrovství, v případě smrti jednoho z manželů příbuzenský vztah švagrová trvá.Kdo je to, byl Švagrová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švagrová? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Švagrová? Pak se podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Bigamie? Znáte pojem Exkoriace? Vzpomněli byste si na význam slova Cupcake? Pamatujete si definici pojmu Schizofrenie?

Klíčová slova: vysvětlení, pojem, význam slova, definice, slovo, popis, přesný význam, původ slova, Švagrová, co znamená, termín, co je to Švagrová?, wiki, synonymum, heslo

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Švagrová, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Švagrová? Kdo to byl Švagrová? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Švagrová? Definice pojmu Švagrová je v kategorii vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Švagrová i v jiné kategorii než v vztahy.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?