Kdo je to?
Kdo je to Yvonne Přenosilová? Životopis Yvonne Přenosilová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Yvonne Přenosilová?

Kdo je to Yvonne Přenosilová? Stručný životopis

Yvonne Přenosilová je zpěvačka a také moderátorka. Orientuje se především na rokenrol a rhythm and blues. Jako zpěvačka začínala v divadle Semafor, zpívala s kapelou Olympic. Svůj první hit nahrála již v šestnácti letech. Koncertovala také v Anglii, v televizi účinkovala např, se skupinou Rolling Stones. Po návratu nastoupila v novém divadle Apollo. I nadále vystupovala v zahraničí, kam také v roce 1968 emigrovala.
Yvonne Přenosilová pracovala v Německu pro Rádio Svobodná Evropa a po návratu do Prahy je moderátorkou Country rádia.Kdo je to Yvonne Přenosilová? Životopis Yvonne Přenosilová, lidé, osobnosti z hudba

Sdílejte tuto stránku s osobností Yvonne Přenosilová s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Yvonne Přenosilová

Národnost: česká
Datum narození: 2. července 1947
Místo narození: Praha

Víte, co je to Anekdota? Vzpomněli byste si na význam slova Rabat? Pamatujete si definici pojmu Předložka? Znáte pojem Revolvingový úvěr?

Klíčová slova: kdo to je, definice, hudba, co znamená, vysvětlení, význam slova, význam pojmu, význam, synonymum, termín, formulace, původ slova, slovo, popis, wiki

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Yvonne Přenosilová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Yvonne Přenosilová? Kdo to byl Yvonne Přenosilová? Kdy se narodil Yvonne Přenosilová? Kde se narodil Yvonne Přenosilová? Yvonne Přenosilová je v kategorii hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Yvonne Přenosilová třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Yvonne Přenosilová i v jiné kategorii než je hudba.