Kdo je to?
Kdo je to Yvonne Přenosilová? Životopis Yvonne Přenosilová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Yvonne Přenosilová?

Kdo je to Yvonne Přenosilová? Stručný životopis

Yvonne Přenosilová je zpěvačka a také moderátorka. Orientuje se především na rokenrol a rhythm and blues. Jako zpěvačka začínala v divadle Semafor, zpívala s kapelou Olympic. Svůj první hit nahrála již v šestnácti letech. Koncertovala také v Anglii, v televizi účinkovala např, se skupinou Rolling Stones. Po návratu nastoupila v novém divadle Apollo. I nadále vystupovala v zahraničí, kam také v roce 1968 emigrovala.
Yvonne Přenosilová pracovala v Německu pro Rádio Svobodná Evropa a po návratu do Prahy je moderátorkou Country rádia.Kdo je to Yvonne Přenosilová? Životopis Yvonne Přenosilová, lidé, osobnosti z hudba

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Yvonne Přenosilová sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Yvonne Přenosilová

Národnost: česká
Datum narození: 2. července 1947
Místo narození: Praha

Víte, co je to Anekdota? Pamatujete si definici pojmu Nulové pásmo? Pamatujete si definici pojmu Předložka? Vzpomněli byste si na význam slova Hyponymum?

Klíčová slova: Yvonne Přenosilová, slovo, synonymum, kdo to je, etymologie, přesný výraz, význam, přesný význam, popis, pojem, význam slova, popis, vysvětlení, kdo je Yvonne Přenosilová?, informace

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Yvonne Přenosilová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Yvonne Přenosilová? Kdo to byl Yvonne Přenosilová? Kdy se narodil Yvonne Přenosilová? Kde se narodil Yvonne Přenosilová? Yvonne Přenosilová se nachází v sekci hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Yvonne Přenosilová dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Yvonne Přenosilová i v jiné kategorii než je hudba.