Kdo je to?
Kdo je to, byl Synovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Synovec? Lidé, vztahy

Kdo je to Synovec?

Jaký je význam slova Synovec? Co to znamená?

Synovec je označení příbuzenského vztahu. Jedná se o syna sestry jeho tety. Pokud by se jednalo z pohledu tety o sestřinu dceru, byla by to její neteř.Kdo je to, byl Synovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Synovec? Lidé, vztahy

Sdílejte tuto stránku se slovem Synovec s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Internet? Vzpomněli byste si na význam slova Sémantika? Vzpomněli byste si na význam slova Parketa? Znáte pojem Výklad?

Klíčová slova: etymologie, vztahy, definice, formulace, co znamená, Synovec, přesný význam, kdo je Synovec?, informace, původ slova, popis, co je to Synovec?, význam pojmu, kdo to je, synonymum

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Synovec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Synovec? Kdo to byl Synovec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Synovec? Definice pojmu Synovec je v sekci vztahy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Synovec i v jiné sekci než je kategorie vztahy.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.