Kdo je to?
Kdo je to, byl Synovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Synovec? Lidé, vztahy

Kdo je to Synovec?

Jaký je význam slova Synovec? Co to znamená?

Synovec je označení příbuzenského vztahu. Jedná se o syna sestry jeho tety. Pokud by se jednalo z pohledu tety o sestřinu dceru, byla by to její neteř.Kdo je to, byl Synovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Synovec? Lidé, vztahy

Definici slova Synovec můžete sdílet s blízkými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to MRSA? Znáte pojem Kóma? Vzpomněli byste si na význam slova Aronie? Pamatujete si definici pojmu Rasismus?

Klíčová slova: termín, pojem, význam, kdo to je, kdo je Synovec?, slovo, definice, formulace, popis, heslo, vztahy, etymologie, význam slova, přesný výraz, vysvětlení

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Synovec, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Synovec? Kdo to byl Synovec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Synovec? Definice pojmu Synovec se nachází v sekci vztahy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Synovec i v jiné kategorii než je sekce vztahy.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.