Kdo je to?
Kdo je to, byl Mládek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mládek? Lidé, profese

Kdo je to Mládek?

Co znamená a jaký je význam slova Mládek?

Mládek byl vyučenec mlynářského řemesla, tovaryš. Pohyboval se od mlýna k mlýnu, v malých mlýnech byl na práci pouze najímán na určité období a v prosinci se střídal. Když nebyla práce dokončena, nesměl mládek službu opustit. Svěřené věci musely být vždy v perfektním stavu.
Ve větších mlýnech měl mládek stálou práci i plat. Odpovídal za kvalitu produkované mouky, protože sám obsluhoval mlýnské mlecí stroje. Mohl zastávat i další funkce.Kdo je to, byl Mládek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mládek? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Mládek? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Činitel? Znáte pojem Grant? Pamatujete si definici pojmu Apokalypsa? Víte, co je to IPad?

Klíčová slova: heslo, termín, původ slova, význam pojmu, popis, vysvětlení, popis, pojem, význam, wiki, co je to Mládek?, Mládek, co znamená, kdo je Mládek?, slovo

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Mládek, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Mládek? Kdo to byl Mládek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mládek? Definice pojmu Mládek se nachází v sekci profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Mládek i v jiné kategorii než v profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?