Kdo je to?
Kdo je to, byl Mládek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mládek? Lidé, profese

Kdo je to Mládek?

Co znamená a jaký je význam slova Mládek?

Mládek byl vyučenec mlynářského řemesla, tovaryš. Pohyboval se od mlýna k mlýnu, v malých mlýnech byl na práci pouze najímán na určité období a v prosinci se střídal. Když nebyla práce dokončena, nesměl mládek službu opustit. Svěřené věci musely být vždy v perfektním stavu.
Ve větších mlýnech měl mládek stálou práci i plat. Odpovídal za kvalitu produkované mouky, protože sám obsluhoval mlýnské mlecí stroje. Mohl zastávat i další funkce.Kdo je to, byl Mládek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mládek? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Mládek sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Šestinedělí? Znáte pojem Toner? Vzpomněli byste si na význam slova Žula? Pamatujete si definici pojmu Harlem shake?

Klíčová slova: synonymum, původ slova, etymologie, význam, Mládek, popis, co je to Mládek?, termín, informace, wiki, přesný význam, slovo, kdo to je, profese, co znamená

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Mládek, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Mládek? Kdo to byl Mládek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mládek? Definice pojmu Mládek se nachází v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Mládek hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?