Kdo je to?
Kdo je to, byl Blogger? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blogger? Lidé, záliby

Kdo je to Blogger?

Co znamená a jaký je význam slova Blogger?

Slovem blogger nazýváme člověka, který provozuje tzv. blog. Blog je internetová stránka (aplikace) s redakčním systémem, na kterou se umísťují články, obrázky, videa a další obsah. Bloggeři píší jak na všeobecná témata ze života, tak se mohou specializovat na určitý obor (např. sport, cestování nebo programování). Styl publikovaných textů může být různorodý od fejetonů a úvah až po recenze a reportáže. Blog lze provozovat jako neziskovou aktivitu i komerčně. Příjmy bloggerů nejčastěji pochází z bannerové reklamy, affiliate a z publikace PR článků.Kdo je to, byl Blogger? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blogger? Lidé, záliby

Budeme rádi, pokud budete definici slova Blogger sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Buňka? Znáte pojem Škrob? Vzpomněli byste si na význam slova Nihilismus? Pamatujete si definici pojmu Bronchoskopie?

Klíčová slova: kdo to je, význam pojmu, význam, vysvětlení, záliby, původ slova, synonymum, formulace, co je to Blogger?, co znamená, přesný výraz, význam slova, pojem, popis, etymologie

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Blogger, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Blogger? Kdo to byl Blogger? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blogger? Definice pojmu Blogger se nachází v sekci záliby. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci záliby.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.