Kdo je to?
Kdo je to, byl Filatelista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filatelista? Lidé, záliby

Kdo je to Filatelista?

Co znamená a jaký je význam slova Filatelista?

Filateslista se zabývá sbíráním poštovních známek a zpravidla bývá odborníkem v dané oblasti. Ve filatelii se mohou točit velké peníze, sběratelé bývají ochotni utratit značné částky za raritní kousky, velmi ceněné bývají např. staré známky z nějaké chybně vytištěné série, kterých se dochovalo jen několik kusů, což z nich činí unikáty.Kdo je to, byl Filatelista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filatelista? Lidé, záliby

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Filatelista s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Švarc systém? Znáte pojem Chanuka? Vzpomněli byste si na význam slova Kultivátor? Pamatujete si definici pojmu Himalájská sůl?

Klíčová slova: význam slova, kdo je Filatelista?, pojem, význam pojmu, záliby, popis, heslo, etymologie, wiki, přesný význam, Filatelista, co je to Filatelista?, vysvětlení, slovo, význam

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Filatelista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Filatelista? Kdo to byl Filatelista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filatelista? Definice pojmu Filatelista patří do sekce záliby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Filatelista i v jiné sekci než je kategorie záliby.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.