Kdo je to?
Kdo je to, byl Filatelista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filatelista? Lidé, záliby

Kdo je to Filatelista?

Co znamená a jaký je význam slova Filatelista?

Filateslista se zabývá sbíráním poštovních známek a zpravidla bývá odborníkem v dané oblasti. Ve filatelii se mohou točit velké peníze, sběratelé bývají ochotni utratit značné částky za raritní kousky, velmi ceněné bývají např. staré známky z nějaké chybně vytištěné série, kterých se dochovalo jen několik kusů, což z nich činí unikáty.Kdo je to, byl Filatelista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filatelista? Lidé, záliby

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Filatelista? s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Root? Víte, co je to Palindrom? Znáte pojem Alibaba? Pamatujete si definici pojmu Febrilní křeč?

Klíčová slova: vysvětlení, informace, význam pojmu, co znamená, záliby, slovo, etymologie, přesný výraz, kdo je Filatelista?, význam, význam slova, synonymum, pojem, co je to Filatelista?, popis

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Filatelista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Filatelista? Kdo to byl Filatelista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filatelista? Definice pojmu Filatelista je v kategorii záliby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Filatelista hledat i v jiných kategoriích (než záliby).

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.