Kdo je to?
Kdo je to, byl Tramp? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tramp? Lidé, záliby

Kdo je to Tramp?

Co znamená a jaký je význam slova Tramp?

Tramp je člověk, který rád táboří v přírodě. Tramping jako hnutí vychází převážně ze skautingu a woodcraftu (lesní moudrosti). Tramping byl dříve velmi populární, o čemže svědčí i celá řada trampských písní zpívaných u táboráku s doprovodem kytary.Kdo je to, byl Tramp? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tramp? Lidé, záliby

Budeme rádi, pokud budete definici slova Tramp sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Abakus? Znáte pojem PDF? Vzpomněli byste si na význam slova Čtyřúhelník? Pamatujete si definici pojmu No frost?

Klíčová slova: slovo, Tramp, definice, wiki, termín, formulace, význam, etymologie, co je to Tramp?, vysvětlení, popis, informace, pojem, synonymum, kdo je Tramp?

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Tramp? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tramp? Kdo to byl Tramp? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tramp? Definice pojmu Tramp se nachází v kategorii záliby. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Tramp i v jiných kategoriích (než záliby).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.