Kdo je to?
Kdo je to Jan Hamáček? Životopis Jan Hamáček, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jan Hamáček?

Kdo je to Jan Hamáček? Stručný životopis

Jan Hamáček je především politik, od r. 2018 je prvním místopředsedou české vlády a také ministr vnitra. Po určitou dobu byl také pověřen řídit MZV ČR. V témže roce se stal předsedou ČSSD. Do té doby působil jako poslanec a později místopředseda a předseda Poslanecké sněmovny parlamentu ČR.
Jan Hamáček nedokončil studia na FF UK v Praze. Vstoupil do politiky, kde v různých funkcích působí dodnes.Kdo je to Jan Hamáček? Životopis Jan Hamáček, lidé, osobnosti z politici

Popis osobnosti Jan Hamáček můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Jan Hamáček

Národnost: česká
Datum narození: 4. listopadu 1978
Místo narození: Mladá Boleslav

Znáte pojem Suspenzor? Pamatujete si definici pojmu Skenování? Víte, co je to 3D tiskárna? Vzpomněli byste si na význam slova Varistor?

Klíčová slova: politici, kdo to je, význam slova, popis, informace, co znamená, slovo, definice, formulace, etymologie, význam pojmu, termín, vysvětlení, pojem, přesný výraz

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Jan Hamáček? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Jan Hamáček? Kdo to byl Jan Hamáček? Kdy se narodil Jan Hamáček? Kde se narodil Jan Hamáček? Jan Hamáček se nachází v kategorii politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jan Hamáček dejme tomu ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Hamáček i v jiné kategorii než je politici.