Kdo je to?
Kdo je to Jan Hamáček? Životopis Jan Hamáček, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jan Hamáček?

Kdo je to Jan Hamáček? Stručný životopis

Jan Hamáček je především politik, od r. 2018 je prvním místopředsedou české vlády a také ministr vnitra. Po určitou dobu byl také pověřen řídit MZV ČR. V témže roce se stal předsedou ČSSD. Do té doby působil jako poslanec a později místopředseda a předseda Poslanecké sněmovny parlamentu ČR.
Jan Hamáček nedokončil studia na FF UK v Praze. Vstoupil do politiky, kde v různých funkcích působí dodnes.Kdo je to Jan Hamáček? Životopis Jan Hamáček, lidé, osobnosti z politici

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jan Hamáček? s kolegy na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Jan Hamáček

Národnost: česká
Datum narození: 4. listopadu 1978
Místo narození: Mladá Boleslav

Víte, co je to Sójové maso? Znáte pojem Outlet? Vzpomněli byste si na význam slova Libreto? Pamatujete si definici pojmu Outlook?

Klíčová slova: význam, Jan Hamáček, co znamená, co je to Jan Hamáček?, přesný výraz, vysvětlení, synonymum, původ slova, politici, formulace, význam pojmu, popis, kdo je Jan Hamáček?, wiki, informace

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Jan Hamáček?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jan Hamáček? Kdo to byl Jan Hamáček? Kdy se narodil Jan Hamáček? Kde se narodil Jan Hamáček? Jan Hamáček je v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jan Hamáček řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Hamáček i v jiné kategorii než je politici.