Kdo je to?
Kdo je to, byl Bohém? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bohém? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Bohém?

Co znamená a jaký je význam slova Bohém?

Bohém je osoba žijící odlišným a netradičním způsobem života, většinou značně neuspořádaným. Nejčastěji se jedná o různé umělce, například malíře, hudebníky, spisovatele a další.
Typické pro tento životní styl je soužití s podobně zaměřenými lidmi, setkávání na společenských podnicích, v kavárnách, pití alkoholu, užívání drog, otevřený sex, anarchistický postoj k politice a užívání všech příjemných stránek života. Označení bohém vzniklo v 19. století ve Francii.Kdo je to, byl Bohém? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bohém? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Bohém? Potom se podělte s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to XBox? Znáte pojem Futsal? Vzpomněli byste si na význam slova Dip? Pamatujete si definici pojmu Demagogie?

Klíčová slova: formulace, vysvětlení, synonymum, přesný výraz, etymologie, význam, popis, kdo je Bohém?, heslo, wiki, vlastnosti, co je to Bohém?, význam pojmu, přesný význam, termín

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Bohém? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Bohém? Kdo to byl Bohém? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bohém? Definice pojmu Bohém se nachází v kategorii vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz kupříkladu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.