Kdo je to?
Kdo je to, byl Bohém? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bohém? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Bohém?

Co znamená a jaký je význam slova Bohém?

Bohém je osoba žijící odlišným a netradičním způsobem života, většinou značně neuspořádaným. Nejčastěji se jedná o různé umělce, například malíře, hudebníky, spisovatele a další.
Typické pro tento životní styl je soužití s podobně zaměřenými lidmi, setkávání na společenských podnicích, v kavárnách, pití alkoholu, užívání drog, otevřený sex, anarchistický postoj k politice a užívání všech příjemných stránek života. Označení bohém vzniklo v 19. století ve Francii.Kdo je to, byl Bohém? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bohém? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Bohém? s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to XBox? Znáte pojem Futsal? Vzpomněli byste si na význam slova Dip? Pamatujete si definici pojmu Demagogie?

Klíčová slova: Bohém, termín, slovo, význam slova, co je to Bohém?, vlastnosti, přesný výraz, synonymum, popis, definice, přesný význam, pojem, vysvětlení, význam, formulace

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bohém

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bohém? Kdo to byl Bohém? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bohém? Definice pojmu Bohém je v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Bohém i v jiné sekci než je kategorie vlastnosti.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.