Kdo je to?
Kdo je to? Kdo to byl? Co znamená? Pojmy, významy slov...

Odkazy na jiné stránky

Životopisy slavných osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií zločin a právo, materiály, fyzika, český jazyk, nemoce, různé, lékařství a medicína, internet, cestování, jídlo, bankovnictví, technika, hardware, nápoje, kultura, věda, latina, ekonomie a ekonomika, účetnictví, matematika, filozofie, psychologie, příroda, nástroje atd.

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD wallpapers na PC. jsou vhodná pro notebook, PC, phablet, mobil, mobilní telefon, smartphone, tablet, ultrabook, obrazovka počítače, displej, počítač a pro operační systémy FreeBSD, Android, Linux Xubuntu, Microsoft Windows Vista, Mac, Red Hat Linux, Linux Mint, Windows 7, Linux Ubuntu, Windows XP, Windows 98. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: vesmír, kosmos, fantasy, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, free wallpapers, Formule 1, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, květiny, zvířata, Rally, závody aut. Zvolit si můžete rozměry 1280x854, 1536x2048, 1440x960, 2048x1080, 375x812, 1366x768, HD 1280x720, 1152x768, 3200x1200, 4800x1200, 393x786, 768x1024, 1200x1920, 800x1280, 2560x1920, 1600x900 atd.

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak konvertovat, v čem spustit, jak spustit, jak přehrát, jak převést, čím prohlížet, v čem upravit, jak otevřít, čím zobrazit, jak exportovat soubory těchto typů: grafiku, internet a web, systémové soubory, písma, fonty, obrazy disků, spustitelné soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, koncovky souborů, komprimace dat, hudební audio soubory apod.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, hudba, láska, symboly, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, hmyz, květiny, nápoje, smajlíci a emotikony, mapy, ženy a dívky, auta, věda, dopravní prostředky, náboženství, muži, zvířata, halloween, přístroje, sport, ptáci atd.

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Washington Capitals, Slovenští prezidenti, Kladno, Prezidenti, Rock ‚n‘ Roll, Dramatik, Politik, Nežijící, Manýrismus, Žhavé výstřely, Básník, Vojáci, Zlatý slavík, Gymnasté, Komik, Archivář, Textařka, Avangard Omsk, Rakousko-Uhersko, Američané, Vojevůdce, Dallas Stars, Česká královna, Překladatel, Hokej, Komunista, Starověký Egypt, Prezidenti USA, Pop, ČSSD, Sochař, Závodník, Fotograf, Francouz, Francie, Trest smrti apod.