Kdo je to?
Kdo je to, byl Kyborg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kyborg? Lidé, fikce

Kdo je to Kyborg?

Jaký je význam slova Kyborg? Co to znamená?

Kyborg je pojmenování pocházející ze slov kybernetický organizmus. Jde o stvoření, které v sobě spojuje jak organické, tak mechanické části. Mechanické součástky nejsou volně uložené a přístupné jsou pouze prostřednictvím operace. Označení kyborg bylo použito poprvé v roce 1960. Kyborgové s velkým počtem mechanických součástek a elektroniky se zatím vyskytují pouze v oblasti vědeckofantastických románů, filmů a her.
Jako kyborg by mohl být označen i člověk, který je vybaven nějakou mechanickou částí jako stimulátorem, protézou a podobně. Na vývoji kybernetických protéz se stále pracuje.Kdo je to, byl Kyborg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kyborg? Lidé, fikce

Sdílejte tuto stránku se slovem Kyborg se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Štuková omítka? Vzpomněli byste si na význam slova Rozhodčí doložka? Vzpomněli byste si na význam slova Výpotek? Znáte pojem Rozhodčí doložka?

Klíčová slova: informace, pojem, slovo, synonymum, Kyborg, heslo, popis, původ slova, termín, co znamená, popis, význam, vysvětlení, význam pojmu, fikce

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Kyborg, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kyborg? Kdo to byl Kyborg? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kyborg? Definice pojmu Kyborg je v kategorii fikce. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Kyborg i v jiné sekci než je kategorie fikce.