Kdo je to?
Kdo je to, byl Atomista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Atomista? Lidé, filozofie

Kdo je to Atomista?

Co znamená a jaký je význam slova Atomista?

Atomista byl příznivec a vyznavač antického filozofického směru atomismu. Atomisté věřili, že svět je složený z nedělitelných, neměnných a věčně existujících částic, atomů, pohybujících se v prázdnu. Tento omyl vyvrátila věda až v novověku (atomy jsou dělitelné a nejsou věčné, rozpadají se). Nejznámějším představitelem atomismu byl Démokritos.Kdo je to, byl Atomista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Atomista? Lidé, filozofie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Atomista sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Baráž? Znáte pojem Desktop? Vzpomněli byste si na význam slova Cmunda? Pamatujete si definici pojmu Leukemie?

Klíčová slova: informace, význam, popis, popis, co znamená, pojem, definice, co je to Atomista?, přesný výraz, termín, formulace, slovo, význam slova, přesný význam, Atomista

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Atomista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Atomista? Kdo to byl Atomista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Atomista? Definice pojmu Atomista se nachází v kategorii filozofie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Atomista i v jiné sekci než v filozofie.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.